"Frog" złapany przez policję. Może trafić do więzienia

Wojciech Kozicki
20.09.2018  10:43
policja frog zatrzymanie
policja frog zatrzymanie Fot: Youtube.com

Miał jeździć tylko rowerem, a zatrzymano go w porsche.

Frog złapany przez policję z Warszawy. Robert N. znów wpadł, tym razem podczas rutynowej kontroli drogowej. Jak podaje reporter Krzysztof Zasada z rmf24.pl, słynny pirat drogowy jechał swoim porsche panamera po Bemowie. Okazało się, że nie miał uprawnień do kierowania samochodem. Auto odholowano, a Frog usłyszy kolejne zarzuty.

Od kilku lat żyję zgodnie z prawem i obowiązującymi normami społecznymi. Mam zakaz prowadzenia pojazdów i konsekwentnie po ulicy jeżdżę jedynie rowerem – twierdzi Robert N. w mediach społecznościowych. (tvnwarszawa.tvn24.pl)

Tym razem Frog nie łamał przepisów. Był trzeźwy.

Do zdarzenia doszło około godziny 21 na ulicy Dywizjonu 303. Okazało się, że kierujący prowadził pojazd pomimo sądowego zakazu – podaje Antoni Rzeczkowski z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji. (tvnwarszawa.tvn24.pl)

Natemat.pl przypomina, że Frog zasłynął szaleńczą jazdą po Warszawie. Wideo ze swoich „rajdów” publikował w internecie. Skazano go za 100 wykroczeń. Oskarżono go m.in. o sprowadzenie niebezpieczeństwa katastrofy drogowej. Ma zakaz prowadzenia pojazdów do 2019 roku. Za jego złamanie grozi nawet 5 lat więzienia.

ZOBACZ TEŻ: Nielegalne wyścigi. Nastolatek wjechał w ludzi

Zagłosuj

Czy Frog powinien trafić do więzienia?

Liczba głosów:

Frog i jazda po Warszawie:

Przeczytaj więcej
Komentarze