Geje i lesbijki już się nie ukryją. Dziennikarze napisali, jak ich rozpoznać

Wojciech Kozicki
13.02.2018  15:35
Jak rozpoznać geja
Jak rozpoznać geja Fot: Pixabay.com

Dla niektórych może to mieć tragiczne konsekwencje.

W Malezji żaden gej zapewne nie zachowa już swojej orientacji w tajemnicy. Jak podaje theguardian.com, dziennikarze tamtejszej gazety „Sinar Harian” opublikowali wskazówki jak rozpoznać homoseksualistę

Skoro mężczyzna ma brodę, może być gejem. O zamiłowaniu do takiej samej płci świadczy także ubieranie się w markowych sklepach. Panowie chodzący na siłownię również mogą być posądzeni o przynależenie do środowiska LGBT. Nie uczęszczają tam jednak, by robić rzeźbę. Lubią po prostu przyglądać się innym mężczyznom.

Oczy im się świecą, gdy patrzą na ćwiczących panów– napisano w malezyjskiej gazecie (theguardian.com).

Lesbijki też powinny się mieć na baczności. Bez problemu można je rozpoznać. Jeśli przytulają się do innych pań, trzymają je za ręce i poniżają mężczyzn, to na bank nie są zainteresowane penisami.

lesbijki

Śmierć za orientację

W islamskiej Malezji geje, lesbijki i transseksualiści są prześladowani. Za obnoszenie się ze swoją orientacją mogą zostać skazani na 20 lat więzienia lub nawet zginąć. Głośno było o przypadku 18-letniego studenta T Nhaveen, którego koledzy oskarżyli o bycie „storczykiem” i podpalili.

27-letnia Sameera Krishnan była transseksualna. Prowadziła sklep florystyczny, w którym została zaatakowana. Dźgnięto ją nożem i zastrzelono.

Zagłosuj

Czy przeszkadzają ci osoby homoseksualne?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze