Afera hymnowa. Godlewskie skrytykowane przez własną rodzinę

Wojciech Kozicki
15.11.2018  10:22
Siostry Godlewskie kontra Magda - za takie wykonanie hymnu należy się kara?
Siostry Godlewskie kontra Magda - za takie wykonanie hymnu należy się kara? Fot: Youtube.com

Siostry Godlewskie 11 listopada zaśpiewały hymn Polski i wywołały skandal. "Pieśń Legionów Polskich we Włoszech" i jej tekst w ustach celebrytek okazały się bardziej bulwersujące, niż kolędy, "Pada śnieg" i nagie zdjęcia. Esmeralda i Małgorzata zostały zaatakowane nawet przez własną rodzinę.

Siostry Godlewskie to nie tylko Małgorzata i Esmeralda. Ich siostra Magda (z tytułem doktora) stroni od mediów. Teraz jednak nie wytrzymała.

ZOBACZ TEŻ: Godlewskie śpiewają hymn Polski. Grozi im więzienie [WIDEO]

Wcześniej siostry zostały skrytykowane nie tylko przez internautów. Agnieszka Hyży (Polsat) zaapelowała, by je "tępić". Rafał Collins dał im ultimatum, by usunęły kontrowersyjne wykonanie hymnu. Zamiast to zrobić, Godlewskie opublikowały zaskakujące wyjaśnienia.

Esmeralda Godlewska postanowiła się bronić, atakując. Dziennikarka Agnieszka Hyży została przez nią skrytykowana w mediach społecznościowych. Pojawiły się oskarżenia o rozbicie rodziny i romans z żonatym mężczyzną.

Monika, jesteś niepoważna. Usuń to – napisała Magda Godlewska pod postem w mediach społecznościowych. (wp.pl)

Sprawa jest poważna. Jak ostrzegał Collins, za takie wykonanie hymnu Godlewskim może grozić nawet kara pozbawienia wolności.

ZOBACZ TEŻ: Znany reżyser grozi Godlewskim prokuraturą. Teledysk do "Biało-Czerwone 2018"?

Przeczytaj więcej
Komentarze