Imigrant zgwałcił swoje 13-letnie siostry bliźniaczki. Obie zaszły w ciążę

Wojciech Kozicki
22.03.2018  12:18
Gwałt, pedofilia, ciąża i aborcja
Gwałt, pedofilia, ciąża i aborcja Fot: East News/imageBROKER

Pedofil nie zostanie jednak ojcem. Czeka go kara.

25-latek z rosyjskiego Wołgogradu został zatrzymany przez policję. Powodem był gwałt na nastolatkach. Wszystko wyszło na jaw, ponieważ obie 13-latki zaszły w ciążę. Były siostrami swojego oprawcy.

Jak podaje serwis news.vdv-s.ru, gwałciciel to imigrant z Tadżykistanu. Przybył do Wołgogradu w 2016 roku wraz z matką i siostrami. Dziewczyny były zmuszane do seksu przez rok, ale nikomu o tym nie powiedziały. Gdy zaszły w ciążę, konieczna była wizyta u ginekologa. Ten powiadomił odpowiednie służby.

Wołgograd w Rosji na mapie
Wołgograd w Rosji na mapie Fot: Mapy Google

Gwałt i kazirodztwo w Rosji

Ustalono dlaczego nastolatki milczały. Gwałciciel był jedynym żywicielem rodziny. Matka zakazała mówić o rodzinnym problemie. Wysyłała nawet mężczyznę do pracy w innym regionie. Policja dopadła go jednak w Kałmucji.

Pedofil przyznał się do winy. Przebywa w areszcie oczekując na proces. Nie zostanie jednak ojcem, ponieważ bliźniaczki przeszły zabieg aborcji.

To nie pierwszy przypadek kazirodztwa w Rosji i Wołgogradzie. Małżeństwo z tego miasta regularnie gwałciło swoją 12-letnią córkę. Kobieta używała do tego celu sztucznego penisa. Podczas zatrzymania powiedzieli, że „lepiej my, niż jakiś maniak”. W styczniu 2018 roku zapadł wyrok.

ZOBACZ TEŻ: Oddał córkę do adopcji. Teraz ma z nią syna

Zagłosuj

Czy twoim zdaniem ciąże z gwałtów powinny być usuwane?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze