Nastolatka zgwałcona w barze z sziszą. Atak w centrum miasta

Wojciech Kozicki
28.02.2018  12:23
Szisza bar w Niemczech i gwałt
Szisza bar w Niemczech i gwałt Fot: Flickr.com/Mate Marschalko

Policja odmówiła komentarza.

Napastnicy zaatakowali 18-letnią Brytyjkę. Przebywała samotnie w barze z sziszą w centrum Berlina nieopodal Placu Poczdamskiego. Jak podaje thesun.co.uk, nie udało się ustalić co było przyczyną napaści.

Dwóch mężczyzn brutalnie pobiło ofiarę, a następnie zamknęło ją w jednym z pokojów w barze. Została również zgwałcona.

plac poczdamski w Berlinie
plac poczdamski w Berlinie Fot: Google Earth

"Efekt napływu imigrantów"

Poszkodowana przebywała 2 dni w szpitalu, a później została zabrana przez rodziców. Poinformowali brytyjskie media i niemiecką policją o napaści. Berlińscy śledczy odmówili komentowania sprawy.

Wszyscy jesteśmy w szoku. Mam nadzieję, że policja złapie tych zwyrodnialców – powiedział jeden ze studentów. (thesun.co.uk)

Wszystko wydarzyło się na wycieczce zorganizowanej przez uczelnię w celu zobaczenia berlińskiego festiwalu filmowego. Brało w niej udział ponad 100 studentów. Nie wiadomo, czy nocą nadzorowali ją opiekunowie i dlaczego ofiara została sama w barze.

Brytyjska 18-letnia studentka została zgwałcona i zaciekle pobita przed dwóch mężczyzn w barze z siszą podczas wycieczki do Berlina na festiwal filmowy - poinformowała dziennikarka „Daily Mirror” Natalie Evans na swoim Twitterze.

Natalie Evans Twitter screen

W Berlinie jest coraz więcej barów z sziszą. Thesun.co.uk sugeruje,w że to efekt napływu imigrantów z Azji i Afryki.

Wydawało się, że problem gwałtów i napaści seksualnych w Niemczech został rozwiązany. Burmistrz Kolonii Henrietter Reker wpadła na pomysł białych opasek antygwałtowych na rękę z napisem „szacunek” oraz wizerunkiem katedry (symbol miasta). Miały skutecznie odstraszać napastników.

facepalm murzyn

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Czy palisz sziszę?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze