Gwiazda disco polo w szpitalu. Miała wypadek samochodowy

Wojciech Kozicki
11.10.2018  09:50
Gwiazda disco polo w szpitalu - miała wypadek samochodowy
Gwiazda disco polo w szpitalu - miała wypadek samochodowy Fot: Facebook.com/Top Girls

Po kolizji przebywa w szpitalu. Zespół opublikował informacje, jaki jest jej stan zdrowia. Wiadomo, co z koncertami i czy odbędzie się trasa koncertowa w USA.

Jak podaje portal disco-polo.info, wokalistka Justyna Lubas z zespołu Top Girls (hity takie jak „Mleczko”, „Zakochana”, „Zabierz mnie do raju”, „Jakbyś mnie zechciał”) miała wypadek samochodowy. Przebywa w szpitalu MSWiA w Rzeszowie. Opublikowała w mediach informację o swoim stanie zdrowia.

ZOBACZ TEŻ: Wokalista disco polo chce walczyć w KSW

Moja przypadłość jest dość poważna, czekam na lekarza i okaże się, czy zostaję w szpitalu, czy mogę wracać do domu. W piątek doznałam urazu oka, nie jest tak jak powinno i czekam na wizytę – powiedziała Lubas redakcji portalu disco-polo.info.

Top Girls - koncerty

Pozostałe dziewczyny z zespołu Top Girls (Angelika Żmijewska, Paula Karpowicz) opisały wszystko na oficjalnym profilu na Facebooku. Pokazały zdjęcie koleżanki w kołnierzu ortopedycznym.

Okazało się, że Lubas 2 października jechała samochodem i doszło do zderzenia z innym pojazdem. Koncerty nie zostały jednak odwołane. Zespół występował bez Lubas, a na następnych występach zastąpi ją Magda Dziemiańczuk.

Wokalistka czuje się coraz lepiej. Już myśli o nadchodzącej trasie koncertowej w USA.

ZOBACZ TEŻ: Wesele "za milion" u Zenka Martyniuka. Grube koperty i złodzieje

Top Girls - "Jakbyś mnie zechciał":

Top Girls - "Cukiereczek":

Top Girls - "Mleczko":

Przeczytaj więcej
Komentarze