Heidi Klum ma romans z członkiem Tokio Hotel. Gwiazdor zmienił się nie do poznania

Magdalena Kulej
28.03.2018  11:41
Heidi Klum i Tom Kaulitz
Heidi Klum i Tom Kaulitz Fot: East News

Namiętne pocałunki wyśledzili paparazzi.

44-letnia piękność ma nowego mężczyznę. Wybranek Heidi Klum jest równie rozpoznawalny, bo niegdyś grał na gitarze w rytm hitu Durch Den Monsun”, a na jego punkcie szalały nastolatki z całego świata.

Jak podaje eonline.com, paparazzi z Los Angeles przyłapali niemiecką supermodelkę i Toma Kaulitza na gorącym pocałunku. 28-letni gitarzysta Tokio Hotel nie szczędził matce czwórki dzieci czułości w miejscu publicznym.

heidi-klum-tom-kaulitz-2
heidi-klum-tom-kaulitz-2 Fot: instagram.com / billyk483

Heidi i Tom byli widziani na wspólnym wyjściu już wcześniej, choć dowodów na ich romans nie było. W międzyczasie modelka pozowała też w bluzie z oficjalnym logo niemieckiego zespołu. Jej nagła miłość do Tokio Hotel wzbudziła podejrzenia internautów.

Ci bardziej sceptyczni przekonywali wówczas, że relacje modelki i muzyka mają wyłącznie podłoże zawodowe. Tom i jego brat bliźniak Bill mają dołączyć do obsady nowego sezonu niemieckiego "Top Model". Jego prowadzącą jest właśnie Heidi Klum. Nowe zdjęcia i namiętne pocałunki rozwiewają wątpliwości. Tych dwoje łączy coś więcej.

heidi-klum-tom-kaulitz-1
heidi-klum-tom-kaulitz-1 Fot: East News

W lutym 44-latka przyznała, że chce dać szanse miłości. W rozmowie z Ellen DeGeneres powiedziała: Jestem totalnie singielką, totalnie gotową na nowy związek. We wrześniu ogłosiła rozpad trwającego 3 lata związku z Vito Schnabelem młodszym od niej o 13 lat. Wcześniej widywała się ze swoim ochroniarzem Martinem Kristenem.

Klum była też dwukrotnie zamężna. W 2002 roku poślubiła Rica Pipino, z którym ma 13-letnią córkę Leni. Trzy lata później wyszła za Seala. Para doczekała się trójki dzieci.

Zobacz, jak zmieniał się Tom Kaulitz (2006-2018):

Przeczytaj więcej
Komentarze