Wyznała, że uprawiała seks z duchem. "Chcemy mieć dziecko"

Wojciech Kozicki
13.08.2018  11:05
amethyst realm seks z duchem romans
amethyst realm seks z duchem romans Fot: Pixabay.com, Facebook.com/Misteri Alam de Paranormal

Opisała, jak wygląda stosunek z kochankiem z zaświatów.

Seks i zjawiska paranormalne, historia jak z filmu „Uwierz w ducha”.  W Nowej Zelandii kobieta, która przedstawiła się jako Simone, podczas programu radiowego „The Edge” wyznała, że uprawiała seks z istotą z zaświatów. Jak podaje metro.co.uk, jest pewna, że to duch jej zmarłego chłopaka.

Duch w domu

Wyznała na antenie, że jej relacja z partnerem była dość długa. Niestety, chłopak zmarł. Jest jednak pewna, że jej nie opuścił. Zostawia jej w pokoju znaki i wskazówki, że jest obecny.

ZOBACZ TEŻ: Monitoring nagrał ducha w szkole [WIDEO]

Seks z duchem

Gospodarz audycji Sharyn Casey zasugerowała kobiecie, że być może się jej to przyśniło. Simone twierdzi jednak, że to na pewno jej chłopak, czuje jego obecność. Jest podniecona, gdy się do niej zbliża. Dodała, że nie jest to tradycyjny stosunek płciowy. Seks z duchem opisuje jako „pewne doznania”.

Dziecko z duchem

To nie pierwszy przypadek, gdy ktoś odpowiada, że figlował z istotą z zaświatów. W 2017 roku głośno było o Amethyst Realm z Bristolu. 30-latka wyznała, że uprawiała seks z 15 różnymi duchami. W jednym się nawet zakochała i zdradziła z nim narzeczonego. Rozmawiali nawet na temat spłodzenia dziecka.

Co więcej, stosunki płciowe z duchami tak bardzo jej się spodobały, że zrezygnowała dla nich z mężczyzn. Twierdzi, że zna wiele kobiet, które mają takie doświadczenia jak ona.

Seks w samolocie

Opisała jak wygląda taki seks. Jej zdaniem kochankowie z zaświatów są bardziej zmysłowi, a doznania są silniejsze, bo nie są jedynie fizyczne. Potrafi ich jednak najść ochota na seks w niespodziewanym miejscu i momencie.

Opowiedziała jak duch zapragnął z nią miłości w samolocie. Wyznała na łamach "Reveal", że poszli razem do toalety i tam się kochali.

ZOBACZ TEŻ: Twierdzi, że dom jest nawiedzony. Duch w pokoju [WIDEO]

Zagłosuj

Czy wierzysz w życie po śmierci?

Liczba głosów:

Amethyst Realm i seks jak z horroru:

Przeczytaj więcej
Komentarze