Horror w Meksyku. Ćwiartowali kobiety, karmili nimi zwierzęta i nawozili ziemię

Magdalena Kulej
12.10.2018  15:58
Horror w Meksyku. Ćwiartowali kobiety, karmili nimi zwierzęta i nawozili ziemię
Horror w Meksyku. Ćwiartowali kobiety, karmili nimi zwierzęta i nawozili ziemię Fot: Fiscalía Edomex

Meksykańska policja zatrzymała w stolicy małżeństwo podejrzewane o brutalne zamordowanie i zbezczeszczenie zwłok 20 kobiet. Para przyznała się do zbrodni.

Od kilku dni Meksyk żyje makabrycznymi wydarzeniami, które rozgrywały się na obrzeżach stolicy kraju. Policja zaczęła obserwować Juana Carlosa N. i Patricię N. po powiązaniu ich z trzema przypadkami zaginięć kobiet - donosi CNN. Jedna z nich zniknęła nagle razem ze swoją dwumiesięczną córką.

Wpadli 4 października. Para pchała dziecięcy wózek. Policjanci spodziewali się, że znajdą w nim zaginione niemowlę. W środku znajdował się jednak worek wypełniony fragmentami ludzkiego ciała.

Para przyznała się do sprzedania poszukiwanego dziecka za 15 tys. peso (ok. 3 tys. zł) i zamordowania jego matki. Policjantom udało się odnaleźć niemowlę, które trafiło pod opiekę babci.

Małżeństwo ćwiartowało kobiety w Meksyku

W toku przesłuchania ustalono, że Patricia zwabiała do swojego domu kobiety pod pretekstem sprzedaży ubrań. Kobiety mordował jej mąż, często wcześniej gwałcił. Ciała swoich ofiar para ćwiartowała. Trzymano je w 3 różnych mieszkaniach w lodówkach i plastikowych wiadrach.

Mężczyzna przyznał, że kości kobiet wykorzystywał jako nawóz, a mięso jako karmę dla zwierząt. Prokurator Alejandro Gómez powiedział w rozmowie z mediami, że Juan Carlos N. nie okazuje skruchy. Wręcz cieszy go to, co zrobił - dodał. Sprawa jest w toku.

Według organizacji działających na rzecz praw kobiet w Meksyku tylko od początku tego roku odnotowano co najmniej 500 morderstw kobiet.

ZOBACZ TEŻ: Schwytano małżeństwo kanibali z Rosji. Robili przetwory z ludzi

Przeczytaj więcej
Komentarze