Nowe wyzwanie internetowe. Ludzie polewają się wrzątkiem [WIDEO]

Wojciech Kozicki
02.08.2018  13:17
Hot water challenge poparzenia wideo film wyzwanie internetowe
Hot water challenge poparzenia wideo film wyzwanie internetowe Fot: Instagram.com, Youtube.com/ABC 10 News

Makabryczna moda. Dzieci giną od poparzeń.

Tide Pode Challenge, Condom Challenge i "Ostateczne selfie" wydają się wam szczytem głupoty? Jak podaje forbes.com, teraz modne jest Hot water challenge – nowe wyzwanie internetowe. Jest makabryczne. Uczestnicy podkradają się do ofiar i dla żartu oblewają je wrzątkiem. Niektórzy sami polewają się gorącą wodą, lub proszą o to znajomych. Drugim wariantem jest wypicie wrzątku przez słomkę.

Czy ktoś się tego podejmuje? Niestety, kolejne dzieci lądują w szpitalach. Zmarła m.in. 8-letnia dziewczynka po wypiciu wrzątku. Namówił ją do tego kuzyn. 15-letni chłopiec Kyland Clark z Indianapolis ma poparzenia drugiego stopnia, ponieważ przyjaciel oblał go wrzącą wodą.

Spojrzałem na moja klatkę piersiową. Skóra odpadała od ciała, schodziła mi też z twarzy – powiedział Kyland. (womenshealthmag.com)

Filmy z Hot water challenge pojawiły się m.in. na youtube.com. Jak podaje cosmopolitan.com, padły oskarżenia pod adresem administratorów portalu. Internauci sugerują, by treści były dokładniej monitorowane.

Prawdopodobnie poszkodowanych osób będzie coraz więcej. Dr. Ed Bartkus z Indiana University Health University Hospital informuje, że na oddział trafiają kolejne dzieci z poparzeniami. Ostrzega, że skutki takiej zabawy są wyjątkowo bolesne.

Zagłosuj

Czy wziąłbyś udział w "Hot water challenge"?

Liczba głosów:

Hot water challenge i poparzenie wrzątkiem:

Przeczytaj więcej
Komentarze