Idealne selfie kosztowało ją życie. Kobieta wypadła z 27 piętra [WIDEO]

Magdalena Kulej
15.10.2018  13:14
panama selfie
panama selfie Fot: twitter.com/RamkarC

Pochodząca z Portugalii kobieta zginęła po upadku z 27 piętra po tym, jak próbowała zrobić sobie idealne selfie na balkonie jednego z wieżowców w Panamie. Dramatyczne nagranie obiegło sieć.

Jak podaje lokalny portal Crítica, powołując się na relacje robotników pracujących na pobliskiej budowie, 27-latka była ostrzegana, by nie wychylać się tak mocno za barierkę. Kobietę mógł jednak zaskoczyć nagły podmuch wiatru, jaki doskwierał tego dnia w Panamie. W pewnym momencie Portugalka straciła równowagę i wypadła z balkonu, wciąż trzymając w dłoni uchwyt do selfie. 

Na miejsce wypadku przybyła policja i pogotowie. Kobiety nie udało się uratować. Z ustaleń dziennikarzy wynika, że ofiara miała dwoje dzieci. W Panamie pracowała od kilku lat jako nauczycielka.

Śmiertelne selfie

Liczba zgonów związana z robieniem „idealnego selfie” jest alarmująca. Naukowcy z Uniwersytetu Nauk Medycznych w Bhopal w Indiach przeprowadzili niedawno badania dotyczące niebezpieczeństwa, jakie niesie z sobią selfie. Okazuje się, że tylko okresie od października 2011 roku do listopada 2017 roku podczas pozowania zginęło co najmniej 259 osób. Większość z nich to młode osoby przed 30 rokiem życia.

ZOBACZ TEŻ: Chciał mieć selfie z pędzącym pociągiem [wideo]

Przeczytaj więcej
Komentarze