Iga Lis zachwycała na studniówce. Sławni rodzice 18-latki też pokazywali zdjęcia

Magdalena Barszczak
22.01.2018  13:08
Iga Lis na studniówce. Internauci byli zachwyceni
Iga Lis na studniówce. Internauci byli zachwyceni Fot: Instagram.com/iga_lis

Młodsza córka małżeństwa dziennikarzy oczarowała internautów.

Iga Lis swój pierwszy wielki bal ma już za sobą! Młodsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa bawiła się na studniówce. Rodzice pękali z dumy i relacjonowali wydarzenie w internecie.

Ranga imprezy zobowiązuje, więc na tę noc 18-letnia uczennica prestiżowego American School of Warsaw wybrała zjawiskową bordową kreację ze złotymi wstawkami, zaprojektowaną przez polski duet Paprocki i Brzozowski. Zachwycająca, Prześlicznie, Pięknie wyglądasz – to tylko niektóre z komentarzy internautów pod zdjęciem ze studniówki.

W ważnej chwili towarzyszyła Idze starsza siostra Pola, która jeszcze do niedawna studiowała dziennikarstwo w Stanach Zjednoczonych. 21-latka opublikowała w sieci zdjęcie, na którym pozuje z ojcem i tegoroczną maturzystką.

Mina taty mówi, że nie może uwierzyć w to, że ma tak stare córki – napisała na Instagramie.

Iga Lis to młodsza córka małżeństwa dziennikarzy. W 2015 roku podpisała kontrakt z prestiżową agencją modelek Model Plus. Na Instagramie można znaleźć wiele zdjęć, na których 18-latka pozuje dla marki Paprocki-Brzozowski.

Współpracowała także z Łukaszem Jemiołem i MMC. W ubiegłym roku Iga ogłosiła, że zawiesza karierę modelki i chce się skupić na nauce.

Po takiej inauguracji roku na maturze na pewno pójdzie jej świetnie!

Zobacz zdjęcia z balu maturalnego Igi Lis:

Przeczytaj więcej
Komentarze