Meble Ikea i LSD. Składali szafkę po narkotykach [WIDEO]

Wojciech Kozicki
23.04.2018  13:58
Ikea, narkotyki, lsd, eksperyment
Ikea, narkotyki, lsd, eksperyment Fot: Youtube.com/Hikea Productions

To była długa walka z meblem.

Złożenie mebli z Ikea niektórym może sprawiać problem. Nie powinni zażywać narkotyków, bo wówczas poziom trudności znacznie wzrośnie. Przeprowadzono nietypowy eksperyment. Jak podaje ladbible.com, pewna para spróbowała złożyć szafkę z Ikea po zażyciu LSD.

W eksperymencie „Hikea” wzięli udział Giancarlo i Nicole. Początkowo mieli problem z zabraniem się do roboty. Długo zajęło im samo przeczytanie instrukcji. Wyraźnie dobrze się przy tym bawili, ale cały proces zajął im 3 godziny i 53 minuty. Po pracy udali się na plac zabaw na huśtawki.

ZOBACZ TEŻ: Nowy narkotyk. Zamienia ludzi w zombie

Objawy po zażyciu narkotyków

Jak podaje serwis narkomania.org.pl, po zażyciu LSD objawy to m.in. omamy wzrokowe, słuchowe i dotykowe. Powoduje także kołatanie serca, wzrost ciśnienia, stan pobudzenia i niepokoju, drżenie mięśni i skurcze w klatce piersiowej , suchość w ustach, nudności, osłabienie i tzw. „ciasny sweterek” (nacisk na klatkę piersiową). Ten narkotyk wykorzystywano jednak w psychiatrii np. do leczenia schizofrenii.

ZOBACZ TEŻ: Ikea w Polsce. Klienci zjedli plastikowe jabłka

Efekty brania narkotyków

Po zażyciu LSD można doświadczyć zmiany kształtów i barw, a obraz przed oczami staje się niewyraźny, chociaż bardziej kontrastowy. Można odczuwać również obcość własnego ciała, depersonalizację, euforię i wolniej odczuwać upływ czasu.

Nie trzeba brać osobiście LSD, by ujrzeć to co widzi się po zażyciu narkotyków. W serwisie youtube.com pojawił się film, w którym przedstawiono „wizje” po LSD z perspektywy pierwszej osoby (POV).

ZOBACZ TEŻ: Nowy narkotyk. Nietypowe wczasy. Alkohol, seks i narkotyki bez limitu

Składali szafkę po LSD:

Tak widzi się po zażyciu LSD:

Zagłosuj

Czy dałbyś radę złożyć meble po narkotykach?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze