Ile zarabiają prostytutki w Polsce? Zobacz raport

Magdalena Kulej
29.08.2018  18:36
prostytucja
prostytucja Fot: shutterstock.com

Cennik może niektórych wprawić w zdumienie.

Ile zarabia prostytutka w Polsce? Działalność osób świadczących usługi seksualne nie jest w naszym kraju w żaden sposób rejestrowana czy kontrolowana, ale przeciętne zarobki tzw. pani do towarzystwa można oszacować.

Po raz kolejny zrobiła to firma Sedlak&Sedlak – donosi „Super Express”. Eksperci oszacowali zarobki polskich prostytutek, bazując na cenach oferowanych w sieci usług. W tym celu przeanalizowano 10 tysięcy ogłoszeń.

Trzeba podkreślić, że panie trudniące się taką pracą posiadają szczegółowe cenniki. Tak więc w przypadku oferty godzinowej cena wynosi zwykle 150 zł lub 200 zł. Z kolei opłata za całą noc to już 1500 zł.

ZOBACZ TEŻ: Prostytutka strzeliła do klienta, bo jej nie zaspokoił

Gdzie jest najdrożej?

Usługi prostytutek są o wiele droższe w Warszawie, ale nie jest to chyba dla nikogo niespodzianką. Tu prostytutka zarobi średnio 254 zł za godzinę i 2250 zł za noc. Tylko odrobinę gorzej wiedzie się paniom do towarzystwa pracującym w Lublinie (219 zł/h) i Białymstoku (216 zł/h).

Co ciekawe, seks słono kosztuje też w takich miastach jak Leszno, Łomża i Rybnik. Tam całonocna usługa to wydatek rzędu 2000 zł.

A gdzie jest najtaniej? Według raportu firmySedlak&Sedlak najmniej miłośnicy płatnego seksu zapłacą w Piotrkowie Trybunalskim – 129 zł/h.

Jakie prostytutki zarabiają najlepiej?

Nawet w tej branży równouprawnienie stoi czasem pod znakiem zapytania. Nie każda prostytutka może liczyć na taką samą stawkę jak jej młodsza i ładniejsza koleżanka.

Bo to właśnie ona – dziewczyna w wieku 18-25 lat, ładna i szczupła poliglotka zarobi najwięcej. Najlepiej, żeby ważyła nie więcej niż 50 kilogramów. Wycena zależy też od wzrostu. Im więcej tym lepiej – mówią wyniki raportu.

ZOBACZ TEŻ: Seks – budki dla kierowców okazały się wielkim sukcesem

Zagłosuj

Czy "seks-budki" powinny zostać wprowadzone również w Polsce?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze