Imigranci-pedofile i 1500 wykorzystanych dziewczynek. Władze pozwalały

Wojciech Kozicki
30.10.2018  13:23
Pedofilie skazani za gwałcenie nastolatek
Pedofilie skazani za gwałcenie nastolatek Fot: National Crime Agency

Afera pedofilska w Wielkiej Brytanii: operacja "Stovewood". Grupa pedofilów z Pakistanu stanęła przed sądem i została skazana za przestępstwa na tle seksualnym, w tym gwałty na dzieciach. W wyniku ich działań seksualnie wykorzystano 1523 nastolatki. Poprawność polityczna sprawiła, że starano się zatuszować sprawę.

To największy taki proces w Wielkiej Brytanii. National Crime Agency ustaliła, że 7 mężczyzn popełniło serię przestępstw. W latach 1998-2005 zgwałcili 5 nastolatek. Jak podaje theguardian.com, porywali upatrzone wcześniej białe uczennice, odurzali alkoholem i narkotykami, a następnie uprawiali z nimi seks. Oferowali je także Azjatom do seksu.

Dzieci zmuszane do do seksu z Azjatami

Jedna z nich zaszła w ciążę, ale zmuszono ją do aborcji. Inna z poszkodowanych wyznała, że w wieku 16 lat wykorzystało ją seksualnie 100 Azjatów. Wyszło na jaw, że skazany Salah Ahmed El-Hakam przez lata seksualnie wykorzystywał dziewczynkę. Jej horror zaczął się, gdy miała 11 lat.

To nie będzie zapewne koniec wyroków. W ramach operacji „Stovewood” badane są przypadki pedofilii z lat 1997-2013. Zarzuty postawiono 426 osobom. Jak na razie skazano 14 osób.

Poprawność polityczna i przestępstwa seksualne

Oskarżyciel Michelle Colborne powiedziała, że poszkodowane były regularnie widywane w samochodach swoich oprawców. Zareagowano dopiero, gdy ucierpiała dziewczynka w wieku 11 lat.

Większość sprawców to Pakistańczycy. Władze nie chciały, aby padły oskarżenia o rasizm, więc śledztwo wyciszano, a koleje przestępstwa tuszowano w ramach poprawności politycznej. Pedofile grozili ofiarom, że jeśli się poskarżą, to skończą w lesie.

ZOBACZ TEŻ: Pedofil twierdzi, że jest gnębiony jak "Żyd na wojnie". Chce dzieci i podróży

Pedofile z Pakistanu
Pedofile z Pakistanu Fot: National Crime Agency
Przeczytaj więcej
Komentarze