"Smród ustał, jak pan wyjechał". Tak pensjonat odpowiada na opinie turystów w sieci

Magdalena Barszczak
17.01.2018  14:10
Internauci oburzeni komentarzami pensjonatu z Karpacza w internecie
Internauci oburzeni komentarzami pensjonatu z Karpacza w internecie Fot: Facebook.com/gosciniec.graf

Potem było jeszcze "lepiej".

Wydawałoby się, że kulturalna obsługa klientów w internecie to standard. Nic bardziej mylnego. Na liście wpadek obok Willi Karpatia właśnie zapisał się pensjonat z Karpacza. A wszystko za sprawą odpowiedzi na krytykę turystów.

Osobie, która komentowała niepochlebne opinie na portalu Booking.com, chyba puściły nerwy. Na zarzuty pani Barbary, że w ośrodku Gościniec Graf jest zimno i brudno, nie ma ręczników i mydła, pracownik odpowiedział atakiem. 

W ofercie jest wyraźnie napisane, że jest brudno i że nie jest to obiekt dla księciów z bajki - napisał. (Booking.com/hotel/pl/gosciniec-graf)

Nie rozumiem, może miałem Pani co rano masować plecy albo prać rajstopy wieczorem, żenada - kontynuował. (Booking.com/hotel/pl/gosciniec-graf)

Internauci oburzeni komentarzami pensjonatu z Karpacza
Internauci oburzeni komentarzami pensjonatu z Karpacza Fot: booking.com/hotel/pl/gosciniec-graf

To był dopiero początek. Kolejne komentarze były jeszcze ostrzejsze. Pracownik Pensjonatu Graf chyba nie myślał zbyt długo, kiedy obrażał osobę niepełnosprawną. Tylko dlatego, że pan Tomasz zwrócił mu uwagę na grzyb, brud i braki w wyposażeniu.

Odnośnie grzyba to był Pan jedynym grzybem, jaki u nas w tym czasie przebywał, a owy smród ustał, jak Pan wyjechał. Proszę kolejnym razem dokładnie czytać, co się rezerwuje, czytać inne informacje zawarte w internecie i dokładnie oglądać zdjęcia. Rozumiem, że Pan jako osoba niepełnosprawna miał z tym kłopoty, można było poprosić opiekuna lub kogoś, kto się na tym zna - skomentował. (Booking.com/hotel/pl/gosciniec-graf)

"Brawo za walkę z cebulactwem"

W internecie zawrzało. Niektórych "uprzejmości" pensjonatu obraziły, innych rozbawiły. Byli też tacy, którzy gratulowali ostrego języka.

Jest tu jakiś prawnik? Czy taka publiczna odpowiedź nie podchodzi pod jakiś paragraf? - napisał ghc1. (wykop.pl)

Daję 5 gwiazdek za zaciekłą walkę z ''gównozjadami na zasiłku'', ''gotującymi w czajniku kiełbasę'' i za nową sieć elektryczną, ''która wytrzyma niejedną głupotę'' - skomentował Tomasz. (Facebook.com/gosciniec.graf)

Może i dosadnie, zbyt i wulgarnie odpowiadacie ale... BRAWO za walkę z cebulactwem, januszkowem i grażynostwem - rzuciła Ania. (Facebook.com/gosciniec.graf)

Skąd się takie chamstwo lęgnie? - dodała PozytywistycznaMetamofroza. (wykop.pl)

Właściciel ośrodka chyba się zawstydził, bo odniósł się już do afery na Facebooku. Przeprosił wszystkich obrażonych komentarzami i wyjaśnił, że nie ma nic wspólnego z odpowiedziami na opinie. Winnym zaistniałej sytuacji jest osoba, której powierzyliśmy obsługę "internetu" - wytłumaczył.

Zagłosuj

Czy takie wyjaśnienia właściciela pensjonatu są wystarczające?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze