Zmuszają dzieci do modłów w meczecie. Europejski kraj "będzie islamski" [WIDEO]

Wojciech Kozicki
10.10.2018  11:17
Dzieci i modlitwa w meczecie - skandal w Holandii
Dzieci i modlitwa w meczecie - skandal w Holandii Fot: Youtube.com/Voice of Europe

Europejski kraj stanie się islamski? Organizacja „Klap uit de school” ostrzega, że dzieci w Holandii są zmuszane do modlenia się do Allaha. W czasie zajęć szkolnych chodzą do meczetów na muzułmańskie modlitwy.

Wspomniana organizacja, ostrzegając przed „strategią podboju”, opublikowała w sieci szokujące nagrania. Dzieci w Holandii w ramach zajęć szkolnych były uczone, jak modli się prawdziwy muzułmanin. Kłaniały się w meczecie i wołały "Allahu Akbar".

SE.pl zwraca uwagę, że dzieci odwiedzały świątynie, w których kaznodzieje nawołują do wojny jihad przeciwko „niewiernym psom”. Organizacja Klap uit de school ostrzega rodziców, że dokonuje się indoktrynacja przez islam. 

ZOBACZ TEŻ: Krzysztof Krawczyk wyzywa Mahometa. Ostry wywiad [WIDEO]

Islam i indoktrynacja w Europie

Do głosu dochodzą politycy przeciwni ekspansji islamu w Europie. Już w 2008 roku w tej kwestii stał się aktywny Geert Wilders, chcąc zakazać budowania kolejnych meczetów.

Jak przypomina theguardian.com, polityk porównał Koran do „Mein Kampf” i nazwał go treścią faszystowską. Zaznaczył jednak, że nie ma nic przeciwko wyznawcom islamu, ale jest przeciwnikiem ich „ideologii upośledzonej kultury”. Finalnie stanął przed sądem za wzywanie do nienawiści i dyskryminację. 

Boi się o swoje życie. Wilders otrzymał już groźby śmierci. Regularnie zmienia miejsce pobytu i urzęduje w biurze bez okien. Pilnują go ochroniarze. Portal natemat.pl nazywa jego ugrupowanie polityczne (Partia Wolności) ksenofobicznym i twierdzi, że Holandii „tolerancja się opłaca”.

Mamy już ponad 6 tys. meczetów w Europie. Nie są tylko miejscami kultu religijnego. To symbole radykalizmu, niejednokrotnie finansowane przez grupy ekstremistyczne z Iranu i Arabii Saudyjskiej – powiedział belgijski polityk Filip Dewinter. (theguardian.com)

Po prostu, jeśli się wam tu nie podoba, bo jacyś satyrycy robią gazetę, to po prostu wyp*erdalajcie – zaapelował do muzułmanów burmistrz Rotterdamu Ahmed Aboutaleb po zamachu terrorystów na redakcję "Charlie Hebdo" (wyborcza.pl)

Islam w Holandii

Okazuje się jednak, że Holendrzy zaczynają się zgadzać z Wildersem. Jak podaje newsweek.pl, w sondażach prawie 60 procent Holendrów uznało, że przyjęcie imigrantów było największym błędem w historii. Muzułmanów jest w kraju ponad milion.

Islamska Europa?

Portal Polonia Christiana przewiduje, powołując się m.in. na statystyki urodzin, że Holandia wkrótce stanie się krajem islamskim. Za kilkanaście lat ponad połowa obywateli będzie wyznawać tę religię. Portal zmianynaziemi.pl napisał, powołując się na dane organizacji Gefira, że do końca wieku ”Holandia zamieni się w państwo muzułmańskie”. Co więcej, za 20 lat Europa może stać się muzułmańskim kontynentem.

ZOBACZ TEŻ: Islamiści zakazują jedzenia pomidorów. Są zbyt religijne

Dzieci zmuszane do modlenia się w meczecie w Holandii:

Przeczytaj więcej
Komentarze