Jasnowidz Jackowski przewiduje nadejście wiosny. Zna dokładną datę

Wojciech Kozicki
22.02.2018  10:44
Jasnowidz Krzysztof Jackowski
Jasnowidz Krzysztof Jackowski Fot: East News

Lepiej nie chować ciepłych kurtek.

„Zimokalipsa” w Polsce. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej poinformował, że od 24 lutego w Polsce temperatura spadnie nawet do kilkunastu stopni Celsjusza poniżej zera i sypnie śniegiem. Ciepło miałoby zrobić się 2 marca. Jak podaje SE.pl, Krzysztof Jackowski wie dokładniej, kiedy nadejdzie wiosna.

W tym roku wiosna zapuka do nas po 10-tym, po 15-tym marca i już z nami zostanie. Uważam, że będzie w tym roku dosyć szybka i konkretna. Przedwiośnie zacznie się mniej więcej w połowie marca - powiedział Jackowski. (SE.pl)

Nie oznacza to jednak, że będzie można schować kurtki i czapki do szaf. Chociaż zdaniem bohatera autobiografii "Zmarli mówią" w marcu zima się zakończy, możliwe są jej "krótkie epizody". Może także zrobić się gorąco z powodu światowego konfliktu. Zdaniem Jackowskiego wojna światowa wybuchnie w 2018 roku.

jackowski wojna światowa
jackowski wojna światowa Fot: Twitter.com/InneMedium

Moc na odległość

Słynny jasnowidz z Człuchowa chwali się ponad 20-letnim stażem pracy. Na swojej stronie internetowej opublikował dowody na posiadanie nadprzyrodzone zdolności. Napisał także, że wielokrotnie pomagał policji i rozwikłał wiele zagadek kryminalnych. Przyczynił się do odnalezienie 700 osób i wielu dzieł sztuki.

Najwyraźniej dla mocy jasnowidza odległość nie ma znaczenia. W rozmowie z SE.pl wypowiedział się także w sprawie dramatu Tomasza Mackiewicza na Nanga Parbat. Uznał, że to niemożliwe, by polski himalaista przeżył w strefie śmierci.

krzysztof jackowski gif

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Czy wierzysz w przepowiednie Jackowskiego?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze