Jasnowidz Jackowski wie, kto wygra wybory. "Odrobi straty psychiczne"

Wojciech Kozicki
17.10.2018  10:19
Jasnowidz Jackowski i wybory samorządowe 2018
Jasnowidz Jackowski i wybory samorządowe 2018 Fot: Piotr BLAWICKI/East News

Wybory samorządowe 2018 już 21 października. Kto wygra? Wałęsa czy Adamowicz? Jaki czy Trzaskowski? Sondaże mogą się mylić, ale jasnowidz Krzysztof Jackowski „wie lepiej”.

„Fakt” opublikował wideo, w którym palący papierosa jasnowidz z Człuchowa przedstawia swoje wizje na temat nadchodzących wyborów. Czy ma rację? Ostatnio przewidywał koniec świata, a także zlokalizował pytona z Warszawy. Przewidział także, że wkrótce nadejdzie zima i kiedy spadnie śnieg.

Wybory 2018 - sondaże

Kto najbardziej wzmocni się po wyborach? Zdaniem Jackowskiego, to złożone. Twierdzi  jednak, że największą porażkę odniosą sondażownie.

Ostrzegł, by z dystansem traktować sondaże, bo mogą się mylić. Jackowski wie również, kto wygra wybory w Gdańsku. Jego zdaniem najwięcej głosów uzyska Adamowicz, a Płażyński i Wałęsa nie mają z nim szans. W Krakowie Wasserman nie wygra z Majchrowskim.

A Vala Folsztyn? Transseksualna kandydatka na prezydenta Krakowa uczy gejów dotyku i chce zrobić karierę w polityce. Dlaczego Jackowski o niej nie wspomniał? Być może to wykracza poza jego nadprzyrodzone moce. Tak zaskakującej kandydatury nie przewidzieliby nawet ankietowani z "Familiady".

Jaki czy Trzaskowski?

Kto zostanie prezydentem Warszawy? Sondaże mogą się mylić. Jasnowidz uważa, że wygra Patryk Jaki. Czeka go jednak druga tura z Trzaskowskim, w której mocno odbiegnie od konkurenta.

Do pierwszej tury Patryk Jaki podejdzie trochę przetrącony, jakby stracił animusz i wiarę w siebie. Odrobi jednak straty psychiczne i znów uwierzy w swoją kandydaturę – powiedział Krzysztof Jackowski. (fakt.pl)

Zdaniem jasnowidza trwa dobra passa Prawa i Sprawiedliwości. Czas wzrostowy dla partii Jarosława Kaczyńskiego jeszcze się nie skończył. Wciąż trwać będzie fala porażek Platformy Obywatelskiej.

ZOBACZ TEŻ: Najbardziej szokujące plakaty wyborcze w Polsce. Niektórych poniosła wyobraźnia

Jakim samochodem jeździ Jackowski? Nie przewidział wypadku:

Przeczytaj więcej
Komentarze