Jessica z "Rolnik szuka żony" hitem internetu. "Ma ujemne IQ" [WIDEO]

Wojciech Kozicki
25.09.2018  11:48
Rolnik szuka żony - Jessica
Rolnik szuka żony - Jessica Fot: Facebook.com/Rolnik szuka żony TVP

Jej cytaty są już uznawane za kultowe.

„Rolnik szuka żony” (sezon 5) to telewizyjny hit. Uczestnicy nowej edycji, nawet jeśli nie staną przed ołtarzem w TVP, już stają się gwiazdami internetu. Prawdopodobnie najpopularniejsza zostanie Jessica.

„Rolnik szuka żony” - Jessica

Jak podaje teleshow.wp.pl, Jessica została zaproszona przez Krzysztofa do domu. Dzięki temu widzowie mogli ją lepiej poznać. W sieci zawrzało, gdy kandydatka na żonę rolnika zaczęła o sobie opowiadać.

Ładnie tutaj. Sklepy są – to jeden z cytatów Jessiki, które robią furorę w internecie. (youtube.com/Rolnik szuka żony)

Matka dobrze była umalowana. Bo po co tak mocno na wieś? Jeszcze w tym wieku.. – skomentowała wygląd matki jednego z uczestników programu. (youtube.com/Rolnik szuka żony)

Jessica - taniec na rurze

Chciałaby w życiu „znaleźć normalnego faceta”. Poza tym, trenuje w domu pole dance. Pokazała przed kamerami taniec na rurze w swoim wykonaniu. Technika? Kręci się "raz na szybko, raz na wolno".

Oprócz tego w jej życiu istotną rolę odgrywają paznokcie i ich kolor. Opowiedziała przed kamerami jak często go zmienia i co robi, gdy pojawiają się odrosty. Potrafi też gotować i sprzątać, czyta dużo książek.

Jola Rutowicz powróciła?

Niektórzy twierdzą, że to nowa Jola Rutowicz. Nie brakuje internautów, którzy chwalą 24-latkę. Szczerość i naturalność uznali za jej atut.

Jest przynajmniej sobą i jest milion razy lepsza od tych, co zapomniały, że od czasu zrobienia zdjęcia przytyły 80 kilogramów. Jest szczera i nikogo nie udaje – uważa Alicja. (Facebook.com/Rolnik szuka żony TVP)

Jest fajną i wesołą dziewczyną. Może inteligencją nie grzeszy, ale jest lepsza niż inne kandydatki – twierdzi Robert. (Facebook.com/Rolnik szuka żony TVP)

Musiała gdzieś w lesie odpalić niewybuch z czasów wojny – podejrzewa Rafał. (Facebook.com/Rolnik szuka żony TVP)

IQ ujemne – twierdzi Magda.( facebook.com/rolnikszukazony)

Rolnik szuka żony... i znalazł Jessicę

Czy Jessica naprawdę chciałaby rolnika za męża? W telewizji przyznała, że do tej pory miała „miastowych chłopaków”. Nawet róża od rolnika nie zdobyła jej serca. Jak sama przyznała, po jednym dniu nie jest w stanie stwierdzić, czy mężczyzna jest ładny, czy nie jest ładny.

Jeden z kandydatów nie jest pewien, czy Jessica odnalazłaby się w jego gospodarstwie. Nie wyobraża sobie jej np. dojącej krowy.

ZOBACZ TEŻ: Kraśko z „Rolnik szuka żony” nagrywa disco polo. Wie co to „tłusty beat” [WIDEO]

„Rolnik szuka żony” – Jessica to idealna kandydatka na żonę?

Przeczytaj więcej
Komentarze