Zgwałcił umierającą: „LOL, jeszcze oddycha”. Jest wyrok w głośnej sprawie

Magdalena Kulej
19.11.2018  14:23
Zgwałcił umierającą: „LOL, jeszcze oddycha”. Jest wyrok w głośnej sprawie
Zgwałcił umierającą: „LOL, jeszcze oddycha”. Jest wyrok w głośnej sprawie Fot: twitter.com/snocaleb

Wraca sprawa gwałtu na umierającej po przedawkowaniu 18-latce, do którego doszło w lutym tego roku w Lynnwood na przedmieściach Seattle. 20-letni dziś Brian Roberto Varela, który dopuścił się gwałtu, usłyszał wyrok niespełna 3 lat pozbawienia wolności.

Brian Roberto Varela przyznał się w czwartek do nieumyślnego zabójstwa, gwałtu i bezprawnego przetrzymywania szczątków nastolatki. Sąd wymierzył mu wyrok 2 lat i 10 miesięcy więzienia.

Jak przyznała w rozmowie z „The Herald” sędzia Linda Krese, tak nieadekwatny wyrok nawet dla niej jest „oburzający”. Dodała jednak, że zgodnie z obowiązującym prawem była to maksymalna kara dla mężczyzny, ponieważ Varela nie był wcześniej karany.

Gwałciciel: „LOL, jeszcze oddycha”

Sprawa dotyczy gwałtu na uczennicy szkoły średniej. Testy wykazały, że 18-letnia Alyssa Mae Noceda miała we krwi mieszankę fentanylu i alprazolamu. W takim stanie trafiła do domu oprawcy, gdzie miała przyjąć jeszcze marihuanę i stracić przytomność.

Varela zaczął fotografować półnagą dziewczynę, a jej zdjęcia wysyłać do znajomych. LOL, chyba przedawkowała, ale jeszcze oddycha – miała brzmieć jedna z wiadomości. 3 dni później jej ciało znaleziono w plastikowej skrzyni w domu Vareli. Więcej o sprawie gwałtu na umierającej nastolatce pisaliśmy TUTAJ.

ZOBACZ TEŻ: Gwałciciel uniewinniony. „Ofiara nosiła koronkowe stringi, więc chciała uprawiać seks”

Przeczytaj więcej
Komentarze