Julia z „Projektu Lady” apeluje o pomoc. Rozpoczyna się jej wielka misja

Magdalena Kulej
13.03.2018  14:44
Julia Jaroszewska
Julia Jaroszewska Fot: instagram.com / juliasara93

Bez wsparcia internautów może się nie udać.

Julia Jaroszewska to jedna z tych uczestniczek "Projektu Lady", która skorzystała z szansy i odmieniła swoje życie o 180 stopni. Choć widzom i Małgosi Rozenek dała się poznać jako wulgarna imprezowiczka, od czasu zakończenia programu przeszła ogromną metamorfozę.

Dzięki regularnym treningom 24-latka schudła, próbowała też swoich sił w muzyce i dziennikarstwie. Jak podał pudelek.pl, teraz przed młodą skandalistką kolejne wyzwania. O swoich wielkich planach opowiedziała 9 marca na Instagramie.

Biorę udział w konkursie Miss Polonia Województwa Wielkopolskiego. (…) Jest to jeden z nielicznych konkursów, w których osoby o moim wzroście mogą wziąć udział, więc dlaczego by nie spróbować? – napisała. (instagram.com / @juliasara93)

julia

„Lady Julia” zaapelowała przy okazji o pomoc. Od piątku prośby publikuje już systematycznie. O możliwości codziennego oddania „lajka” na numer 7 w konkursie Miss Polonia przypomina… codziennie.

Głosy na numer 7! Możecie je oddawać codziennie! (…) Będzie mi bardzo miło jeżeli zechcecie oddać go właśnie na mnie – napisała. (instagram.com / @juliasara93)

Głosowanie jest do czwartku codziennie możecie oddać na mnie głos jeżeli chcecie – dodała pod innym zdjęciem. (instagram.com / @juliasara93)

To nie pierwszy raz, gdy „dama TVN-u” potrzebuje pomocy. Zdarza się, że dziewczyną targają dylematy. W 2017 roku wydała nawet piosenkę o takim tytule, a pod zdjęciami wciąż prosi internautów o rady. Która stylówa lepsza: siwa czy czarna – zapytała pod swoim ostatnim postem.

Zobacz zdjęcia kandydatki na Miss Polonia Wielkopolski:

Przeczytaj więcej
Komentarze