Wieniawa pokazała zdjęcie na Instagramie. Fani byli bezlitośni

Magdalena Barszczak
17.01.2018  09:47
Julia Wieniawa pokazała zdjęcie. Hejt na Instagramie
Julia Wieniawa pokazała zdjęcie. Hejt na Instagramie Fot: Instagram.com/juliawieniawa

Internauci nie zostawili na niej suchej nitki.

Julia Wieniawa jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka "Rodzinki.pl" na przełomie roku pochwaliła się w internecie zdjęciami z egzotycznego urlopu. Razem ze swoim kolegą po fachu, a prywatnie partnerem, Antkiem Królikowskim korzystali z uroków słonecznej Dominikany. Urlop jednak dobiegł końca, a gwiazdę zajęły codzienne obowiązki.

Jednym z jej pierwszych projektów była sesja zdjęciowa do magazynu dla pań, którego nazwa wciąż jest owiana tajemnicą. Wieniawa pochwaliła się kulisami swojej pracy. Na Instagramie zamieściła fotografię z planu. 

Przede mną nowa okładka!!! Zgadujcie, który to magazyn! - napisała. (Instagram.com/juliawieniawa)

Aktorka przebierała się kilka razy. Zmieniała także makijaż i fryzurę. Jedna z charakteryzacji ukochanej Antka Królikowskiego jednak nie do końca przypadła do gustu fanom. Pod fotografią pojawiło się sporo nieprzychylnych komentarzy.

Ładnie wyglądasz, choć moim zdaniem troszkę cię postarzył ten make-up - napisała karolla_k. (Instagram.com/juliawieniawa)

Jakoś tak staro wyglądasz na tym zdjęciu - rzuciła aaleeksaandra_. (Instagram.com/juliawieniawa)

Strasznie sztucznie wyglądasz. Bez tej tapety całej o niebo lepiej - skomentowała jejsonnonter. (Instagram.com/juliawieniawa)

Nie mogli oszczędzić tobie tej tapety? - pytał kramtam231. (Instagram.com/juliawieniawa)

Lubię oglądać twoje zdjęcia, ale to to wygląda jak stara malusieńka. Nie krzywdź się takimi brzydkimi makijażami. Nie powinnaś się dawać tak postarzać - skwitowała paultje2101. (Instagram.com/juliawieniawa)

Trzeba przyznać, że aktorka rzeczywiście uroczo wygląda w naturalnej odsłonie. Poniżej znajdziecie galerię właśnie z takimi zdjęciami.

Julia Wieniawa na urlopie z Antonim Królikowskim i nie tylko:

Przeczytaj więcej
Komentarze