Przyznał, że jest uzależniony od selfie. Robi sobie 200 zdjęć dziennie

Magdalena Kulej
27.02.2018  13:07
Przyznał, że jest uzależniony od selfie. Robi sobie 200 zdjęć dziennie
Przyznał, że jest uzależniony od selfie. Robi sobie 200 zdjęć dziennie Fot: Instagram.com / @junaidahmedx

Już nie raz bywał z wizytą u chirurga plastycznego. 

Junaid Ahmed ma 22 lata i 50 tys. obserwujących na Instagramie. Jak sam przyznaje, jest uzależniony od selfie.

Młody Instagramer robi sobie średnio 200 zdjęć każdego dnia i jest z tego powodu szalenie dumny. W rozmowie z bbc.com opowiedział o swoim zamiłowaniu do autoportretów.

Kiedy publikuję zdjęcie, w ciągu pierwszych dwóch minut dostaję zwykle około 100 lajków. Uwielbiam to, mój telefon szaleje, to po prostu niesamowite uczucie – powiedział Ahmed. (bbc.com)

Jednak 100 lajków satysfakcjonuje go tylko w ciągu pierwszych minut. Jeśli zdjęcie nie zbierze przynajmniej 600 polubień, Ahmed natychmiast usunie je z Instagrama.

Ahmed
Ahmed Fot: youtube.com / Junaid Ahmed

Nieuleczalny selfista

Jego zainteresowań nie podziela jego rodzina, która pamięta jeszcze czasy, gdy chłopak wyglądał naturalniej.

Pytają: "mógłbyś gdzieś wyjść bez robienia sobie zdjęcia?" Otóż nie. Nie przygotowywałem się trzy godziny bez powodu – komentuje. (bbc.com)

Nie bez powodu wydał też sporą sumę pieniędzy na operacje plastyczne. Przyznał, że „poprawiał” sobie zęby, wypełniał brodę i usta i wstrzykiwał botoks. Wszystko dlatego, że chciał wypaść lepiej w mediach społecznościowych. 

Zdjęcia Ahmeda wzbudzają wśród internautów duże zainteresowanie. Jedni podziwiają brwi i perfekcyjne konturowanie niczym Kim Kardashian, inni hejtują. 

To jest choroba. Zacznij żyć, a nie robić sobie zdjęcia. I wcale nie jesteś przystojny, ty geju – brzmi jeden z niepochlebnych komentarzy. (Instagram.com / @junaidahmedx)

Internauta może mieć rację. Niedawne badania sugerują, że obsesja na punkcie selfie może prowadzić do choroby. Naukowcy Nottingham Trent University w środkowej Anglii nazwali ją selfityzmem. Cierpią na nią zapaleńcy, którzy robią sobie min. 6 zdjęć dziennie. Biorąc pod uwagę, że codzienna sesja zdjęciowa Ahmeda to nawet 200 zdjęć, może on być nieuleczalnym „selfistą”.

Zobacz zdjęcia uzależnionego od selfie:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Przeczytaj więcej
Komentarze