Polski youtuber zniszczył rolnikowi pole dla wyświetleń. "Nie mam do was szacunku"

Wojciech Kozicki
20.11.2018  11:51
Kamerzysta (Lord Kruszwil) -  nowy filmik. Testy samochodu na polu to kontrowersyjny sposób na zdobycie subskrypcji
Kamerzysta (Lord Kruszwil) - nowy filmik. Testy samochodu na polu to kontrowersyjny sposób na zdobycie subskrypcji Fot: youtube.com/Kamerzysta

Polscy youtuberzy za lajki, subskrypcje i „łapki” są gotowi zrobić wiele. W sieci pojawił się kontrowersyjny filmik. Tym razem skandal wywołał Kamerzysta (od Lorda Kruszwila). Oberwało mu się za drifty. Film w niecałe 3 dni zdobył 740 tys. wyświetleń.

Sprawę nagłośnił użytkownik o nicku roooot w serwisie Wykop.pl. Napisał, że jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów driftował na zasianym polu. Twierdzi, że gwiazda internetu zniszczyła plony i ciężką pracę rolnika.

Zakup samochodu – KIA Picanto

Kamerzysta na potrzeby filmu kupił nowy samochód za „hajs z Youtuba”. KIA sprowadzona z Niemiec została nabyta przed kamerą. Nie przeszkodziły nawet zardzewiałe progi i duży przebieg. Okazało się, że to „kradzione auto”. Internauci piszą, że transakcja była nieudolnie zaaranżowana.

Testy samochodu

Testy samochodu przeprowadzono w terenie na wspomnianym polu. Drifty nie wszystkim przypadły jednak do gustu. Internauci zwrócili także uwagę, że modulator głosu nie pomógł – za kamerą stał Lord Kruszwil.

Już nie mam do was szacunku. Zniszczyliście rolnikowi pole – napisał 3p Drawi. (Youtuber.com/Kamerzysta)

Jakby to było moje pole, to bym go zaje*ał – skomentował ryba996. (Youtuber.com/Kamerzysta)

Czy wy jesteście jeb*ięci? Rolnik ciężką pracą zasiał pole pszenicą, a wy to zniszczyliście. Jesteście z siebie zadowoleni, że zniszczyliście komuś pracę, byle tylko nagrać jakoś kolejny tandetny, ustawiony i głupi odcinek jak udajecie debili? Wy na tym filmie zarobicie, a ten rolnik ze swoich plonów już nie – oburzył się Harry Potter. (Youtuber.com/Kamerzysta)

To nie pierwszy taki przypadek. Jakiś czas temu pisaliśmy o polskim youtuberze, który zniszczył łazienkę w hotelu. Stwierdził, że straty są żadne, „bo to przecież nie jego”.

ZOBACZ TEŻ: Youtuber popełnił samobójstwo wężem. Wszystko transmitował w internecie

Kamerzysta Lorda Kruszwila - nowy filmik i pole zniszczone za subskrypcje: 

Przeczytaj więcej
Komentarze