Kreatywny kandydat na radnego promuje się na… torebkach na psie odchody. „Nie myśli tylko o własnej d***”

Magdalena Kulej
11.10.2018  15:48
Kreatywny kandydat na radnego promuje się na… torebkach na psie odchody. „Nie myśli tylko o własnej d***”
Kreatywny kandydat na radnego promuje się na… torebkach na psie odchody. „Nie myśli tylko o własnej d***” Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Na pomysł bardzo praktycznych ulotek wyborczych wpadł kandydat na radnego Łodzi Piotr Paduszyński. "Można robić rzeczy pożyteczne przy okazji wyborów" - mówi.

Kandydat na radnego Łodzi Piotr Paduszyński stawia w swojej kampanii na nieszablonowość. Chcąc dotrzeć do właścicieli czworonogów, swoje wyborcze obietnice wydrukował na torebkach do zbierania psich odchodów. Jak sam mówi, posiadacze psów znajdą w środku „łopatki do niewdzięcznej pracy”.

Czy pomysłowość Paduszyńskiego przyniesie oczekiwane rezultaty? Wkrótce się okaże. Tymczasem w sieci zdania na temat wyborczych torebek na kupę są podzielone. Choć wielu internautów kpi z praktycznych ulotek kandydata, inni bardzo je doceniają.

Czyli jako kandydat myślisz nie tylko o własnej d*** - pisze Leszek.

Pomysł genialny. I to szczerze genialny. Po wyborach zawsze siedzimy w zalewie starych ulotek, a taka jak powyżej, nie dość, że znajdzie swoje drugie zastosowanie to jeszcze się nie zmarnuje – komentuje Łukasz.

Pierwsza sensowna makulatura wyborcza – pisze Anna.

ZOBACZ TEŻ: Hity kampanii wyborczej

Piotr Paduszyński startuje na radnego z Komitetu Wyborców Hanny Zdanowskiej. W Łodzi prowadzi własna kancelarię adwokacką.

Przeczytaj więcej
Komentarze