Kandydat PiS szokuje. "Ciężko mi przywyknąć, że kobiety mogą być inteligentne"

Wojciech Kozicki
17.10.2018  11:04
Kandydat PiS i wypowiedzi o kobietach jak Korwin Mikke
Kandydat PiS i wypowiedzi o kobietach jak Korwin Mikke Fot: Facebook.com/Adrian Bodejko - Kandydat do Rady Miasta Hrubieszów

Wybory samorządowe 2018. Kampania trwa, a niektórzy kandydaci budzą kontrowersje. Adrian Bodejko (Prawo i Sprawiedliwość) ma szokującą opinię na temat kobiet i ich inteligencji.

Bezpartyjny kandydat PiS z Hrubieszowa pochwalił się w mediach społecznościowych „piwnym czołgiem”. To jednak nie koniec „ciekawostek” z jego strony. Jego wypowiedź o kobietach dla niektórych internautów to już było za wiele.

ZOBACZ TEŻ: Jasnowidz Jackowski wie, kto wygra wybory samorządowe 2018

Ciężko mi przywyknąć do tego, że kobiety mogą być inteligentne. Jednak 3 lata studiowałem administrację – napisał w internecie Adrian Bodejko.

21-letni kandydat postanowił odnieść się do afery. Na Facebooku napisał, że to wyrwany z kontekstu żart, który padł w prywatnej konwersacji. Podkreślił, że szanuje kobiety, bo go wychowały i ukształtowały.

Ostrzegł również, że nie pozwoli na atakowanie w sieci swojej dziewczyny, którą niektórzy nazywają „idiotką i suką na łańcuchu”. Zamierza w przyszłości wyciągać wobec hejterów konsekwencje prawne.

W październiku 2018 roku żartami na temat kobiet zasłynął także prezydent Legionowa Roman Smogorzewski. Podczas konwencji wyborczej Porozumienia Samorządowego w sieci zawrzało. Przedstawiał kandydatki jako np. "panią od seksu" i "napaloną"

ZOBACZ TEŻ: Plakaty wyborcze w Polsce - hity! Można pęknąć ze śmiechu

Adrian Bodejko - kandydat bezpartyjny PiS
Adrian Bodejko - kandydat bezpartyjny PiS Fot: Facebook.com/Bajki Polityczne
Przeczytaj więcej
Komentarze