Kanibale zjadali własne mięso. Wszystko transmitowano na Facebooku [WIDEO]

Wojciech Kozicki
22.03.2018  15:22
Wideo z kanibalami jedzącymi ludzkie mięso
Wideo z kanibalami jedzącymi ludzkie mięso Fot: Youtube.com/Arthur Berzinsh Artūrs Bērziņš

Chcieli w ten sposób zwrócić uwagę na istotny problem.

Akt kanibalizmu w Europie. Łotewska policja rozpoczęła śledztwo w sprawie transmisji live na Facebooku, podczas której dwójka ochotników spożywała ludzkie mięso. Jak podaje odditycentral.com, było odcięte z ich ciał i usmażone. Wideo jest dostępne w sieci.

Na filmie widać jak tajemnicza postać bierze do ręki skalpel i zabiera się za przygotowanie posiłku. Odcięła fragmenty mięsa z okolic lędźwi kobiety i mężczyzny. Trafiły na patelnię, a po chwili do ust wspomnianej pary.

Był to spektakl "Eschatologia", który przygotował artysta Arturs Berzinš. Można go było również oglądać w galerii sztuki MuseumLV. Wystąpili w nim aktorzy Karl Zvejnieks i Suura Nettle. Chcieli zwrócić uwagę na problem kończących się zasobów żywności. Autor uważa, że gdy zabraknie jedzenia, ludzie zostaną kanibalami.

Policjanci zajmą się transmisją na Facebooku. Pokazano kanibali zjadających własne mięso - napisało Virall Newss na swoim Twitterze.

Latami jedli ludzkie mięso

Policja bada sprawę i artysta może mieć kłopoty. Nie wiadomo jaka czeka go ewentualna kara. Wiadomo jednak, że aktorzy dobrowolnie wzięli udział w przedstawieniu.

To był tylko performance, ale kanibalizm na świecie jest faktem. W 2017 roku w Rosji schwytano małżeństwo, które robiło przetwory z ludzi w słoikach. Polowali na ofiary przez 18 lat i mogli skonsumować ich aż kilkadziesiąt.

ZOBACZ TEŻ: Złapano polskich kanibali. Poćwiartowali i zjedli kolegę po imprezie

Kanibale jedli swoje mięso na Facebooku:

Zagłosuj

Czy zjadłbyś ludzkie mięso?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze