Ruda i jej „romans” z Czadomanem. Modelka odniosła się do plotek

Wojciech Kozicki
22.03.2018  11:13
Romans Rudej i Czadomana - sprostowanie i plotki
Romans Rudej i Czadomana - sprostowanie i plotki Fot: Youtube.com/CZADOMAN Muzyka

Bohaterka klipu „Ruda tańczy jak szalona” opowiedziała o relacji z muzykiem disco polo.

W mediach pojawiły się pogłoski, że Justyna Karcz, znana z teledysku do hitu „Ruda tańczy jak szalona”, rzekomo romansowała z Czadomanem. Miała wyznać w programie "SOS - Sablewska od stylu", że zdradzał z nią żonę przez 8 miesięcy. Modelka postanowiła wszystko sprostować.

Sprawa miała finał w sądzie 3 lata temu. To jest nieporozumienie. Czadoman zawiódł mnie jako człowiek i przyjaciel. Przez złość dałam się wplątać w konflikt, który mnie nie dotyczy – powiedziała nam Justyna Karcz.

Wcielająca się w postać „Rudej” z teledysku kobieta twierdzi, że serwisy internetowe podały błędną informację. Na łamach tvnstyle.pl ukazał się wywiad, w którym powiedziała, że początkowo śmiała się z całej sprawy. W końcu komentarze dotknęły jej najbliższych, więc postanowiła skomentować zamieszanie.

Romans Rudej i Czadomana - sprostowanie

Justyna „Ruda” Karcz w "TVN Style" wyznała, że nigdy nie łączyła jej bliższa relacja z Czadomanem. Romans miał być inicjatywą jednego z producentów muzycznych, który pokłócił się z gwiazdorem disco polo.

Serwis gwiazdy.wp.pl, powołując się na anonimowego informatora, napisał, że Justyna Karcz opowiadała w środowisku o bliskich relacjach z Czadomanem. Podczas rozprawy sądowej miała jednak wszystko odwołać, ponieważ mówiła to pod wpływem alkoholu i nie była świadoma jak to wpłynie na życie rodzinne artysty.

Teledysk Czadomana do „Ruda tańczy jak szalona”:

Zagłosuj

Czy tańczyłeś kiedyś do "Ruda tańczy jak szalona"?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze