Nowa „Miss Mundialu” zdetronizuje Siwiec? Poznajcie Karolinę

Magdalena Kulej
14.06.2018  17:10
Nowa „Miss Mundialu” zdetronizuje Siwiec? Poznajcie Karolinę
Nowa „Miss Mundialu” zdetronizuje Siwiec? Poznajcie Karolinę Fot: TRICOLORS/EAST NEWS

Jak mówi, ma lekkie parcie

Towarzyski mecz Polska-Litwa na Narodowym wzbudził sporo emocji wśród fanów futbolu, ale uwagę fotoreporterów przykuła ciemnowłosa kibicka, która niezwykle żwawo dopingowała Reprezentację Polski. I nie była to Anna Lewandowska czy Marina Łuczenko-Szczęsna.

Jak donosi „Wirtualna Polska”, fanka „Biało-Czerwonych”, którą zainteresowały się media to 28-letnia Karolina Emus z Poznania. Dziewczyna na swoim koncie ma już m.in. udział w wyborach Miss Wielkopolski Nastolatek w 2007 roku. Aktualnie mieszka w Warszawie i próbuje zaistnieć w modelingu i jako instruktorka fitness.

Karolina Emus czy Natalia Siwiec? 

Teraz może się udać, bo poszła śladem Natalii Siwiec, czego nie ukrywa. W końcu zdjęcia, które zrobiono jej na trybunach, do złudzenia przypominają te z Euro 2012, do których pozowała Siwiec. To też dzięki nim stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek polskiego show-biznesu.

Czy to oznacza dla niej konkurencję? Zdaniem Emus, Natalia nie będzie jej miała tego za złe. Przyznaje też otwarcie, że ma lekkie parcie, uwielbia błyszczeć i zainteresowanie mediów sprawiło jej wielką przyjemność.

karolina-emus-natalia-siwiec
karolina-emus-natalia-siwiec Fot: Stanisława Kowalczuk, Tricolors / East News

ZOBACZ TAKŻE: Nowa piosenka na Mundial 2018. Polska rodzina śpiewa i tańczy 

Zobacz zdjęcia Karoliny Emus, nowej "Miss Mundialu":

Przeczytaj więcej
Komentarze