Kaseta VHS z szokującym nagraniem. Kolejna ofiara bezlitosnego żartu [WIDEO]

Wojciech Kozicki
28.03.2018  13:13
Kaseta Vhs, ricktrolling i magnetowid
Kaseta Vhs, ricktrolling i magnetowid Fot: Twitter.com/foone

"Musiało być na niej coś obrzydliwego"

Foone Turing z Milipitas kupił na wyprzedaży garażowej starą kasetę VHS. Skusił go umieszczony na niej napis „niespodzianka”. Wrócił z nią do domu, umieścił ją w magnetowidzie i po chwili ujrzał teledysk z popularnym wokalistą o niskim głosie.

Rickrolling polega na rozsyłaniu materiału wideo z rzekomo interesującą zawartością. Zaciekawiona osoba klika, ale zamiast upragnionych treści, zostaje zaznajomiona z twórczością Ricka Astleya

Znalazłem w rupieciach na wyprzedaży kasetę VHS. Miała naklejkę „niespodzianka”. Sprawdziłem ją – napisał Foone na swoim Twitterze.

ZOBACZ TEŻ: Obudził kota petardą i nagrał film

Twórczość Ricka Astleya

Specjalista od oprogramowania całe zdarzenie zarejestrował kamerą i opublikował w sieci. Internauci w zabawny sposób komentują żart, którego padł ofiarą. Jeden z użytkowników serwisu wykop.pl porównał jego wideo ze sceną z filmu „Ring” i dziewczynką wychodzącą z ekranu telewizora.

Bardziej zaskoczyło mnie to, że masz w domu taki stary sprzęt – napisał Wolf. (twitter.com/foone)

Witaj w klubie virali – skomentował Anatoly Shashkin. (twitter.com/foone)

Na tej kasecie musiało być coś obrzydliwego – podejrzewa Cmdr MadMr2Mat. (youtube.com/gebson pinheiro)

Rickrolling jest od lat popularny w internecie. Jak podaje thesun.co.uk, w 2008 roku padł rekord. W samym tylko USA „Never Gonna Give You Up” Ricka Astleya zaskoczyło 18 milionów obywateli. W marcu 2018 roku zrobiło się głośno o kolejnej ofierze tego żartu.

Piosenka „Never Gonna Give You Up” pochodzi z płyty „Whenever You Need Somebody”. Została wydana w 1987 roku przez RCA Records. Pokryła się na świecie 6-krotną platyną. Na samym tylko oficjalnym kanale wokalisty w serwsie youtube wspomniany hit został wyświetlony ponad 400 milionów razy.

ZOBACZ TEŻ: Dawid Podsiadło i folkowa wersja hitu "Nieznajomy"

Rick Astley i teledysk do „Never Gonna Give You Up”:

Zagłosuj

Czy lubisz Ricka Astleya i „Never Gonna Give You Up”?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze