Szokujące wyniki badań orientacji seksualnych. Wiele osób mogło żyć w błędzie

Wojciech Kozicki
14.03.2018  14:00
Tolaeta dla kobiet i mężczyzn
Tolaeta dla kobiet i mężczyzn Fot: Pixabay.com

Żeby życie miało smaczek...

Jeśli ktoś twierdzi, że jest w 100 procentach heteroseksualny, kłamie. Na łamach „Journal of Personality and Social Psychology” opublikowano zaskakujące wyniki badań. Orientacja seksualna kobiet i mężczyzn nigdy nie jest „straight”. Nieustannie balansują na granicy.

Badania przeprowadzono pokazując wybranym przedstawicielom obu płci różne materiały pornograficzne. Nie zapytano ich jednak o odczucia. Zbadano ich fizyczne reakcje na erotyczne treści. Skupiono się głównie na rozszerzaniu się źrenic świadczące o podnieceniu.

erekcja podniecenie

Każdy facet jest gejem

Okazało się, że kobiety reagowały na widok zarówno mężczyzn, jak i kobiet w erotycznych sytuacjach. Były pobudzone także na widok figlujących ze sobą lesbijek. Podobnie było w przypadku panów.

Pokazaliśmy heteroseksualnym mężczyznom zdjęcie masturbującej się kobiety i zareagowali typowo. Później zobaczyli fotografię onanizującego się mężczyzny, a ich źrenice znów się rozszerzyły.– powiedział Ritch C Savin-Williams z Cornell University. (indy100.com)

Savin-Williams stwierdził, że orientacja seksualna nie jest u nikogo jednoznaczna i w pełni określona. Przykładowo, każdy mężczyzna ma w sobie coś z geja i jest nieco biseksualny. Dodatkowo, jego zdaniem kobiety są z natury biseksualne. Potwierdza to również dr Gerulf Rieger z University of Essex.

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Jakiej jesteś orientacji seksualnej?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze