Kendall Jenner nago. Pozowała tylko w naszyjniku

Magdalena Kulej
27.02.2018  10:12
Kendall Jenner
Kendall Jenner Fot: instagram.com / @kendalljenner

Internauci dopatrzyli się małego szczegółu, który nie daje im spokoju.

Kendall Jenner po raz kolejny zachwyca na Instagramie. Tym razem nie są to mało gustowne selfie w łazienkowym lustrze, a profesjonalna sesja w iście artystycznym klimacie. Jak podaje elle.com, modelka podzieliła się w sieci efektami sesji zdjęciowej z Saszą Samsonową, która wcześniej fotografowała już jej siostrę, Kylie Jenner

22-latka pozuje w pięknym, tajemniczym ogrodzie. W rzeczywistości jednak niewielu zwróciło na niego uwagę, bo całe zainteresowanie kieruje się na kompletnie nagie ciało Kendall. Modelka ma na sobie jedynie naszyjnik.

Subtelna, czarno-biała sesja pobudziła męskie zmysły, ale swój zachwyt dla urody Kendall wyrażają też kobiety. Mimo to młoda celebrytka musi zmierzyć się z mniej pochlebnymi komentarzami.

Kendall
Kendall Fot: youtube.com / GQ

Mały szczegół

Zdjęcia mogło zobaczyć nawet 88 milionów osób, które obserwują Kendall w serwisie. Część z nich jest szalenie spostrzegawcza i dopatrzyła się pewnych nienaturalnych detali.

Czy ona ma skurcz stopy? – pyta jeden z internautów. (Instagram.com / @kendalljenner)

Dlaczego te stopy są takie… długie? Nie chcę hejtować, no ale… – dodała obserwatorka Jenner. (Instagram.com / @kendalljenner)

Artystyczne akty Kendall są jednak na tyle gustowne, że nieprzyjazne komentarze wypadają na tle zachwyconych głosów dość blado. Każde z nagich zdjęć Kendall w ciągu kilku godzin od publikacji polubiły średnio 4 miliony osób.  

Zobacz nagie zdjęcia Kendall Jenner:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Przeczytaj więcej
Komentarze