KFC nabija się z Neymara. Nowa reklama robi w sieci furorę

Magdalena Kulej
04.07.2018  13:14
Neymar KFC
Neymar KFC Fot: Gerard/AP/EAST NEWS

Piłkarzowi taka promocja może się nie spodobać.

Brazylijski gwiazdor zasłynął nie tylko ze swoich piłkarskich dokonań i charakterystycznej fryzury. Nie jest tajemnicą, że Neymar od początku Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji jest nadmiernie faulowany, ale prawdą jest też, że Brazylijczyk wiele dodaje od siebie.

Spektakularne „symulki” Neymara stały się przedmiotem drwin internautów, a on sam bohaterem niezliczonych memów, ale i inspiracją dla… KFC. To właśnie ta popularna restauracja postanowiła wykorzystać symulowanie kontuzji na murawie do stworzenia reklamy, która błyskawicznie stała się hitem sieci.

Produkcją spotu zajął się oddział sieci restauracji z Republiki Południowej Afryki. Na minutowym filmie widać, jak nieznany piłkarz, wzorem znanego Neymara podczas meczu Brazylia - Szwajcaria, zaczyna w osobliwy sposób turlać się po murawie. Zawodnik turla się tak gwałtownie, że przez ulice, parkingi trafia w końcu do restauracji w KFC, gdzie ukojenie przynosi mu kurczak.

Reklama szybko stała się w sieci prawdziwym wiralem. Na swoim koncie ma już prawie 400 tysięcy wyświetleń. To jedna z najlepszych reklam, jaką kiedykolwiek widziałem! – pisze Jacob.

Ale żeby było jeszcze zabawniej, jednym ze sponsorów Neymara jest konkurencyjna firma - McDonald's.

KFC kpi z Neymara? Zobacz reklamę:

ZOBACZ TAKŻE: KFC: restauracja wprowadzi wegetariańskie menu? 

Zagłosuj

Czy jesteś za wprowadzeniem wegetariańskiego menu w KFC w Polsce?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze