Kim Kardashian nago. Oszukała cenzurę na Instagramie

Wojciech Kozicki
30.01.2018  14:54
Kim Kardashian nago
Kim Kardashian nago Fot: Facebook.com/Kim Kardasian West

Sutki i futerko. Jest na co popatrzeć.

Kim Kardashian West niejednokrotnie szokowała odważnymi fotkami. Tym razem nie miała jednak nic do ukrycia. Na Instagramie opublikowała fotografię, na której rozchyliła futro i obnażyła swoje wielkie piersi. Fani mogą podziwiać jej sutki.

Instagram jest bezlitosny jeśli chodzi o cenzurowanie nagości. Jednak Karadshian oszukała system. Delikatnie rozmyła w programie graficznym brodawki. Chociaż nadal są widoczne, ominęły cenzurę.

Po publikacji odważnej fotografii, na jej Instagramie zapewne przybędzie fanów. Już teraz ma ich 106 milionów.

Kim selfie

Seks taśma

Internauci na Facebooku chwalą jej ciało. Pojawiły się jednak głosy krytyki, że na tym etapie życia nie powinna już epatować nagością.

Masz męża, a cały świat ogląda cię nago. To smutne – napisała Royal Manuel (facebook.com/Kim Kardashian West).

Uwielbiam oglądać twoje piersi, ale  musisz wreszcie dorosnąć – uważa Robin May Schuhmacher (facebook.com/Kim Kardahsian West).

To jakiś syf. Masz męża i dzieci. Chciałabyś żeby twoja córka też tak kiedyś skończyła? – pyta Jamie Carolyne Pyle (facebook.com/Kim Kardashian West).

Kim nie ma oporów przez prezentowaniem swoich wdzięków i zdradzaniem sekretów swojego życia erotycznego. W 2007 roku świat ujrzał jej seks taśmę "Kim Kardashian Superstar". Jak podaje eska.pl, obejrzano ją 210 milionów razy. Nagranie jest odtwarzane online średnio co półtorej sekundy.

Kim Kardashian pokazała nagie piersi:

Przeczytaj więcej
Komentarze