70-letni ekshibicjonista w damskim stroju. Zaatakował matkę z dzieckiem [WIDEO]

Wojciech Kozicki
18.04.2018  14:32
Ekshibicjonista Śląsk
Ekshibicjonista Śląsk Fot: Policja.gov.pl

Rozebrał się i uciekał fiatem.

Poszukiwany, poszukiwana? 17 kwietnia w godzinach popołudniowych na osiedlu domków jednorodzinnych w Kleszczowie pojawił się podejrzany mężczyzna w samochodzie. Na pierwszy rzut oka można było się nie zorientować, że to "samiec". Był przebrany w damskie ciuchy.

Jak podaje śląska policja, jeden z mieszkańców osiedla nagle usłyszał krzyki. O pomoc wołały młoda matka z dzieckiem. Okazało się, że „strojniś” dopuścił się wobec nich czynów ekshibicjonistycznych. Zaalarmowany mężczyzna wkroczył do akcji i ruszył w pościg za napatnikiem, który uciekał fiatem na opolskich blachach.

Mężczyzna w damskich ciuchach

Zawiadomił policję. Wkrótce mundurowi dopadli podejrzanego w sąsiednim Bojszowie. Okazał się nim 70-letni mężczyzna. Miał na sobie damskie buty, perukę, bluzkę oraz płaszcz. Nie trafił za kraty. Dostał jedynie mandat w wysokości 500 złotych.

W Polsce dochodziło już do podobnych przypadków. Na początku 2018 roku pewien mężczyzna z Kielc kradł śmieci w damskim stroju. Nosił szpilki, kobiecy beret i spódniczkę. Wszystko zarejestrował monitoring, a wideo trafiło do sieci.

ZOBACZ TEŻ: Nagi mężczyzna atakował samochody drągiem

Ekshibicjonista w damskim stroju:

Przeczytaj więcej
Komentarze