Impreza jak z horroru. Kobietę potraktowano maszynką, octem i widelcem

Wojciech Kozicki
27.02.2018  09:49
Kobieta torturowana po imprezie w Piotrkowie
Kobieta torturowana po imprezie w Piotrkowie Fot: Policja.gov.pl

Libacja zamieniła się w tortury.

Znajomi od kieliszka okazali się bestiami. Dzielnicowy z Piotrkowa Trybunalskiego zawiadomił policję, że kobieta z jego rewiru ma ogoloną głowę i ślady pobicia na twarzy. Wkrótce ustalono, że przeżyła horror.

Jak podaje łódzka policja, 19 lutego piotrkowianka brała udział w libacji alkoholowej w mieszkaniu przy ulicy Wiejskiej. Na imprezie było oprócz niej 2 mężczyzn i 4 kobiety. W pewnym momencie grupa zaatakowała poszkodowaną.

Nie wiadomo, co było powodem wybuchu agresji. Wiadomo za to, że nad jedną kobietą reszta grupy zaczęła się pastwić – powiedziała aspirant Ilona Sidorko z piotrkowskiej komendy policji. (TVN24.pl)

Okazało się, że była przetrzymywana i katowana w mieszkaniu. Bita ją rękami i paskiem, siłą pozbawiono włosów maszynką elektryczną i rozebrano do naga. Ciało polewano jej octem i nakłuwano widelcem.

Policja zatrzymała oprawców w Piotrkowie
Policja zatrzymała oprawców w Piotrkowie Fot: policja.gov.pl

Usłyszeli zarzuty

Po kilku godzinach wykorzystała fakt, że oprawcy byli kompletnie pijani. Udało jej się uciec, ale bała się iść na policję.

Zatrzymano wszystkich uczestników libacji. Mają 30-54 lat. Postawiono im zarzuty pozbawienia wolności ze szczególnym udręczeniem, uszkodzenia ciała i stosowania gróźb. Mogą spędzić za kratami 15 lat. Na razie na wniosek Prokuratora Rejonowego w Piotrkowie Trybunalskim posiedzą 3 miesiące w areszcie.

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Czy kiedykolwiek doświadczyłeś przemocy na imprezie?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze