Aż włos jeży się na głowie. Kobieta wjechała na pasach w trzy dziewczynki

Magdalena Kulej
26.02.2018  09:56
Aż włos jeży się na głowie. Kobieta wjechała na pasach w trzy dziewczynki
Aż włos jeży się na głowie. Kobieta wjechała na pasach w trzy dziewczynki Fot: youtube.com / @Yarnet Ltd

To cud, że wyszły z tego cało.

Mrożące krew w żyłach chwile uchwyciła kamera ulicznego monitoringu na jednej z ulic Jarosławia w Rosji. Jak podaje lokalny portal echo76.ru, w piątkowe popołudnie, 23 lutego, kierująca skodą wjechała prosto w 3 dziewczynki przechodzące na zielonym przez przejście dla pieszych.

Na nagraniu widać, jak siła uderzenia wyrzuciła je w różne strony. Choć ten widok przyprawia o ciarki, a nastolatki trafiły do szpitala, ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo

Poszkodowane to uczennice w wieku od 12 do 14 lat. W chwili wypadku wracały ze szkoły. 46-letnia kobieta, która kierowała pojazdem, powiedziała policji, że nie zauważyła przechodniów z powodu oślepiającej smugi światła.

Miała czas, żeby się zatrzymać. Nawet, gdyby zobaczyła je w ostatniej chwili – skomentował nagranie jeden z internautów. (youtube.com / @Yarnet Ltd)

Kto dał jej prawo jazdy? – dopytuje kolejny. (youtube.com / @Yarnet Ltd)

Nie rozumiem, dlaczego prawa jazdy nie odbiera się dożywotnio. Jak ktoś nie potrafi kierować, to niech jeździ autobusem. (youtube.com / @Yarnet Ltd)

Rosyjskie media opisują, że nie był to pierwszy wypadek, do którego doszło na tym skrzyżowaniu. Mieszkańcy Jarosławia nazywają je pechowym i nieszczęsnym. Ostatni głośny incydent wydarzył się tam na początku lutego. 75-letni kierowca potrącił w tym samym miejscu kobietę, po czym uciekł. Lokalne służby szybko ustaliły jego tożsamość.

Zobacz szokujące nagranie z potrącenia dziewczynek:

Zagłosuj

Za którym razem zdałeś prawo jazdy?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze