Familiada: czym się świeci? Zaskakująca odpowiedź [WIDEO]

Wojciech Kozicki
12.05.2018  21:19
familiada śmieszne żarty suchary hity wpadka
familiada śmieszne żarty suchary hity wpadka Fot: Youtube.com

Prowadzący nie wytrzymał, tego nie dało się przemilczeć.

Teleturniej „Familiada” obfituje w zabawne sceny, śmieszne odpowiedzi i ciekawych uczestników. Jeszcze w internecie nie opadły emocje po wizycie studentów (rzekomo pod wpływem narkotyków) w programie, a tu już padła kolejna odpowiedź, której ankietowani z „Familiady” nie byli w stanie przewidzieć.

ZOBACZ TEŻ: Kim są ankietowani z "Familiady"?

Czym się świeci? – zadał pytanie Karol Strasburger.

Odpowiedź na to pytanie była zaskakująca. Suchary prowadzącego po prost przy niej wymiękają. Pan Konrad odpowiedział, że… majtkami. 

Konrad, gdzie ty tam zaglądasz? Będą ludzie powtarzać: „Konrad świeci majtkami”, „daj matki, to przyświecę” – skomentował Karol Strasburger.

Jagoda z jego drużyny również chciała zabłysnąć. Stwierdziła, że mamy mówią nastolatkom, aby nie „świeciły cyckami”. Jak się można spodziewać, żaden ankietowany nie odpowiedział w podobny sposób.

Wpadki w „Familiadzie” to nieustannie hity internetu. Wydaje się, że jedyną konkurencją są dla nich wpadki z „Koła fortuny”, które prowadzi piosenkarz Rafał Brzozowski. W jednym z odcinków uczestnicy nie potrafili odpowiedź na pytanie jak ma na imię Bogusław Linda.

ZOBACZ TEŻ: Zaskakująca wpadka w „Familiadzie”

Zagłosuj

Czy tym świecisz?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze