Zadyma na koncercie Zenka Martyniuka. Ludzie jak zombie [WIDEO]

Wojciech Kozicki
06.06.2018  10:29
Zenek Martyniuk koncert Dni Rudy Śląskiej
Zenek Martyniuk koncert Dni Rudy Śląskiej Fot: East News/Piotr Matusewicz, Facebook.com

Wpadli w szał i dokonali zniszczeń. Opętanie disco polo?

Zenek Martyniuk, lider zespołu Akcent, to król disco polo. Fani szaleją, gdy słyszą jego największe przeboje takiej jak. np. „Przez twe oczy zielone”, „Czekam na ciebie”, „Przekorny los”, i „Zaczarowana wyspa”. W Rudzie Śląskiej wielbiciele artysty dosłownie zwariowali, by usłyszeć jego największe hity.

Dni Rudy Śląskiej 2018

 Jak podaje pudelek.pl, podczas Dni Rudy Śląskiej doszło do niebezpiecznego incydentu na koncercie Zenona Martyniuka.

Ochrona nie chciała wpuszczać kolejnych fanów, a ci wpadli w szał. Ruszyli niczym horda zombie  z „The Walking Dead” lub "World War Z" i wyłamali metalowy płot, by cieszyć się muzyką disco polo na Terenach Targowych w rudzkim Wirku. Świadkowie tych zamieszek twierdzą, że wyłamano także bramę.

ZOBACZ TEŻ: Nowy teledysk Cleo „EVA”. Premiera, gwiazda nago

Na prośbę organizatora sytuacja została opanowana w krótkim czasie. Administrator targowiska uszkodzenie ocenił jako niewielkie do naprawy we własnym zakresie – powiedział naczelnik wydziału Kultury i Kultury Fizycznej Urzędu Miasta w Rudzie Śląskiej Andrzej Trzciński. (pudelek.pl)

Muzyka łączy pokolenia, a wszyscy Polacy to jedna rodzina. Na wideo widać jak przez zniszczony płot przeczołgują się dzieci, młodzież i starsi ludzie w garniturach.

Oprócz Zenka Martyniuka na Dniach Rudy Śląskiej 2018 wystąpili także Sarsa, Wilki, Oberschlesien, Bez Nazwy, Sławomir, Skaner.

ZOBACZ TEŻ: Zenek Martyniuk i świński łeb. Chcą od niego bitcoinów

Zagłosuj

Czy słuchasz Zenona Martyniuka?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze