Koniec świata już wkrótce. Teolog ostrzega, nastąpi apokalipsa

Wojciech Kozicki
04.09.2018  14:37
koniec świata apokalipsa 3 wojna światowa
koniec świata apokalipsa 3 wojna światowa Fot: Facebook.com

Makabryczny scenariusz dla ludzkości. Pierwsze znaki już się pojawiły.

Koniec świata – kolejna data wyznaczona. Tym razem ludzkość czeka biblijna apokalipsa. Jeśli macie zaległe urlopy, lepiej nie zwlekać z ich wykorzystaniem. Globalna katastrofa wydarzy się w ciągu najbliższych 3 lat. Do 2021 roku nastąpi zagłada ludzkości.

F. Kenton Beshore i koniec świata

Taką informację podał teolog i prezes Światowego Towarzystwa Biblijnego F. Kenton Beshore. Twierdzi, że data końca świata jest ukryta w Biblii. Zagładę będą poprzedzać znaki. Są to m.in. tajemnicze dźwięki słyszane na całym świecie – „trąby z nieba”. Nagrania z tymi niewyjaśnionymi odgłosami można znaleźć w internecie. Do tego dojdą kataklizmy i klęski żywiołowe. Czy gigantyczny cyklom Jebi to jeden z nich?

7 znaków już się wypełniło, pięć się wypełnia, a 15 wkrótce się wypełni. Czekajcie na nadejście Pana – powiedział Beshore. (metro.co.uk)

ZOBACZ TEŻ: Czy czarna dziura zniszczy Ziemię? Nowa teoria naukowców

III Wojna Światowa

Wybuchnie trzecia wojna światowa. Wszystko zacznie się na półwyspie Synaj i wypełnią się przepowiednie z Apokalipsy według św. Jana. Beshore twierdził, że w 2028 nastąpi powrót Jezusa Chrystusa. Zmartwychwstaną chrześcijanie, a Mesjasz zabierze ich ze sobą. Reszta ludzkości pozostanie tylko „trupami pływającymi w brudnej martwej wodzie.”

Jak podaje ibtimes.sg, wojna i kataklizmy to nie koniec problemów ludzkości. Zanim świat się skończy, zdaniem teologa nastąpi inwazja kosmitów.

O teorii teologa zrobiło się głośno, gdy materiał o niej opublikowano w serwisie YouTube na kanale UFOmania - The truth is out there.

Inwazja kosmitów to tylko przykrywka, by wprowadzić rządy NWO na świecie – uważa youtuber z kanału UFOmania - The truth is out there.

Kenton Beshore nie doczekał zapowiadanej apokalipsy. Zmarł w wieku 90 lat w 2016 roku. Jego oddani fani z całego świata pozostaną z jego książkami takimi jak np. "God's Greatest Triumph and the Prophecy Bible".

Jak się okazuje, nie on pierwszy przewiduje, że Ziemię czeka inwazja z kosmosu. Pisaliśmy o podróżniku, który cofnął się w czasie, by ostrzec ludzkość przed inwazją obcych.

ZOBACZ TEŻ: Temperatura rośnie. Ludziom zostało kilkadziesiąt lat na Ziemi

Zagłosuj

Czy wierzysz w przepowiednie końca świata?

Liczba głosów:

Koniec świata - inwazja kosmitów, apokalipsa czy rządy NWO?

Przeczytaj więcej
Komentarze