Studentki brały udział w konkursie na idealne piersi. Stawką było stanowisko dublerki do nagich scen

Mateusz Patyk
08.02.2018  18:01
konkurs na idealne piersi
konkurs na idealne piersi Fot: East News

Jedną z konkurencji było utrzymanie smartfona pomiędzy krągłościami.

Chińskie studio filmowe Hengdian World Studios przeprowadziło swój pierwszy w historii konkurs modelek, w którym przede wszystkim liczył się... biust. Kandydatki walczyły o kontrakt pozwalający rozpocząć karierę w świecie dużego ekranu w roli dublerki scen rozbieranych. Producenci odpowiedzialni za wybór idealnych piersi kierowali się przede wszystkim ich „fotogenicznością”.

Jak podaje agencja informacyjna East News, wszystko to z myślą o tych gwiazdach Chinawood - jak mówi się potocznie o ogromnym kompleksie wytwórni położonym w prowincji Zhejiang na wschodnim wybrzeżu Chin - które nie chcą lub krępują się występować przed kamerą topless.

Młode kobiety z ponad 10 uniwersytetów z całego kraju przyjechały tu, aby spróbować swoich sił w tym nietypowym konkursie. Aby stawić czoła wyzwaniom trzeba było prezentować swoje walory w strojach kąpielowych. Do jednych z najtrudniejszych zadań należało utrzymanie smartfonów między piersiami oraz ściskanie balonów w parach, stojąc naprzeciwko siebie.

Idealne piersi przepustką do sławy?

Zwyciężczynią okazała się studentka z miasta Chongqinq w południowo-zachodniej części Państwa Środka. Jej nazwisko (niestety) nie zostało upublicznione. Dzięki wygranej rozpocznie pracę w wytwórni jako dublerka dla aktorek, które muszą wystąpić w roznegliżowanych scenach. W zależności od wielkości roli i rangi filmu, mogą zarobić dziennie nawet 10 tys. juanów (czyli ok. 5 370 zł).

Hengdian World Studios to studio filmowe i kompleks budynków zajmujący łącznie 330 ha, otoczony przez tereny pól uprawnych. Słynie z pełnowymiarowych replik historycznych miejsc, takich jak Pałac Letni w Pekinie i Zakazane Miasto.

Zobacz zdjęcia z konkursu na idealne piersi:

Przeczytaj więcej
Komentarze