Spadł czerwony deszcz jak z horroru. To znak biblijnej apokalipsy? [WIDEO]

Wojciech Kozicki
06.07.2018  11:09
rosja apokalipsa czerwony deszcz plaga biblijna koniec świata
rosja apokalipsa czerwony deszcz plaga biblijna koniec świata Fot: Youtube.com

Na filmie widać samochody oblepione obrzydliwą substancją.

W Rosji w miejscowości Norylsk spadł "krwawy deszcz". Czy to znak biblijnej apokalipsy? W sieci pojawiły się zdjęcia samochodów na parkingu pokrytych czerwoną substancją. Niektórzy podejrzewają, że to biblijna plaga i zapowiedź końca świata.

Jak podaje siberiantimes.com, nie grozi nam zagłada. Nieopodal Norylska znajduje się zakład, w którym przetwarza się miedź i nikiel. Zanieczyszcza pobliską rzekę, która prawdopodobnie po obfitych deszczach zamienia okolicę w scenerię jak z horroru.

ZOBACZ TEŻ: Trujący izotop nad Europą. Skażenie z Rosji

Mieszkańcy regionu boją się, że „krwawy deszcz” jest trujący. Przedstawiciele fabryki uspokajają, że Rosjanie mogą spać spokojnie, nietypowy opad atmosferyczny ma nikomu nie zaszkodzić.

Portal Siberiantimes.com, powołując się na swoje źródło w fabryce, ustalił skąd naprawdę mogło się wziąć skażenie. W fabryce robiono porządki, oczyszczano ją z tlenku żelaza. Pozbywano się również chemicznego osadu z budynku, w którym zajmowano się siarką. Niestety, wiatr rozwiał zebrane odpady, a deszcz „przykleił” pył do obiektów takich jak np. samochody.

ZOBACZ TEŻ: W rzece zdechły wszystkie ryby, makabryczny widok. To znak apokalipsy?

Zagłosuj

Jak twoim zdaniem skończy się świat?

Liczba głosów:

Czerwony deszcz w Rosji:

Przeczytaj więcej
Komentarze