Bójka w restauracji w Krynicy, kobieta w szpitalu. Nowe informacje

Wojciech Kozicki
17.08.2018  12:02
krynica morska bójka restauracja zadyma
krynica morska bójka restauracja zadyma Fot: Youtube.com

Chuligani zdemolowali lokal i pobili kobietę.

Krynica Morska, bójka i pobicie. W niedzielę 12 sierpnia około godziny 16, w restauracji doszło do awantury, a pracownicy lokalu gastronomicznego próbowali rozdzielić walczących. Jak podaje „Radio Gdańsk”, bójka miała przykry finał. Kelnerka otrzymała cios w głowę i straciła przytomność. Trafiła do szpitala. Wideo z bójki trafiło do internetu.

Krynica Morska - bójka w restauracji

Awanturę wszczęło 6 mężczyzn. Tvp.info podaje, że byli odurzeni. Zdemolowali restaurację, w ruch poszły stoliki i ławki. Internauci nie zostawili suchej nitki na awanturnikach. Nazywają ich „bydłem”.

Islamskie bydło… a nie, to jednak polscy patrioci. Wszystko okej, można się rozejść – napisał Michał Ka. (youtube.com/GRUBA B2B)

Mała główka, wielkie bary, g*wno we łbie – skomentował użytkownik o nicku Noszę spodnie po dziadku Banderowcu. (youtube.com/GRUBA B2B)

Błagam, nie podejrzewajcie tych patologicznych oszołomów o jakiekolwiek prawicowe poglądy. Bydło i pomyje, a nie żadna prawica – apeluje John Rambo. (youtube.com/GRUBA B2B)

Zbierane są dowody w sprawie i ustalana jest tożsamość chuliganów. Wkrótce mogą usłyszeć zarzuty. Potwierdziła to sierżant sztabowy Joanna Słowik z komendy w Nowym Dworze Gdańskim.

AKTUALIZACJA 20.08:

Jak podaje tvn24.pl, sprawca został zatrzymany przez policję. To 29-latek z Pruszkowa. Postawiono mu zarzuty i może spędzić w więzieniu nawet 5 lat. Jego towarzysze mogą usłyszeć zarzuty udziału w bójce.

Wspólne działania policjantów z Pomorza i funkcjonariuszy z Pruszkowa doprowadziły do zatrzymania 29-latka podejrzanego o uszkodzenie ciała 48-letniej kobiety w Krynicy Morskiej. Mężczyzna usłyszał zarzuty i trafił do aresztu. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Ta realizacja to wynik przeprowadzonych dotychczas działań w sprawie bójki w jednej z restauracji w Krynicy Morskiej - oświadczyła Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku.

Ustalono, że poszkodowaną była właścicielka restauracji. Otrzymała cios w tył głowy, upadła twarzą na chodnik i straciła przytomność. Wypisano ją ze szpitala jeszcze w dniu, w którym została zaatakowana.

ZOBACZ TEŻ: Atak pitbulla, zagryzł psa. Szokująca reakcja policji i właściciela [WIDEO]

Zagłosuj

Czy zostałeś kiedyś pobity?

Liczba głosów:

Zadyma w restauracji Krynicy Morskiej - WIDEO:

Przeczytaj więcej
Komentarze