Doktor gwiazd ostro o księżach pedofilach. "Kastrować zboczeńców!"

Wojciech Kozicki
15.10.2018  16:26
Lekarz gwiazd Krzysztof Gojdź i pedofilia w Kościele
Lekarz gwiazd Krzysztof Gojdź i pedofilia w Kościele Fot: Facebook.com/Newseria Lifestyle

"Doktor gwiazd" Krzysztof Gojdź i ostra wypowiedź o pedofilii w Kościele. Sugeruje obcinanie księżom narządów rozrodczych, by zapobiec molestowaniu dzieci i kobiet w przyszłości.

Film „Kler” bije kolejne rekordy, wywołuje wciąż ogromne oburzenie i niektórzy nawet próbują go zakazać. Skłania do ostrych wypowiedzi o Kościele nawet osoby, które nie widziały produkcji Wojciecha Smarzowskiego („Drogówka”, „Dom zły”, „Wołyń”, „Wesele”).

Na temat pedofilii w Kościele wypowiedział się doktor gwiazd Krzysztof Gojdź. Wie, jaka powinna być kara dla księży molestujących dzieci.

ZOBACZ TEŻ: Ksiądz zbierał na kościół, a kupił sobie luksusowe auto

Po prostu obcinać genitalia, obcinać jądra i penisy księżom – powiedział Gojdź. (pudelek.pl)

Gojdź w wywiadzie dla przeambitni.pl wyznał, że jest radykalny jeśli chodzi o pedofilię i gwałty. Twierdzi, że należy „wycinać i kastrować tych zboczeńców”. Powinni być także usuwani z Kościoła.

Doktor gwiazd kontra księża pedofile

Doktor gwiazd nie widział jeszcze filmu „Kler”, ale wybiera się na seans. Spodziewa się, że będzie zszokowany.

Powinniście być wycinani. Albo sami sobie wytnijcie, jeśli nie radzicie sobie z tym problemem – zaapelował do księży Gojdź. (przeambitni.pl)

Temat pedofilii nie jest dla niego kontrowersyjny. Uważa, że powinno się o niej rozmawiać otwarcie, by uniknąć dramatów w przyszłości. Podejrzewa również, że polski rząd wspiera "zboczeńców".

ZOBACZ TEŻ: Katolicka metoda badania nasienia. Po bożemu, ale "z dziurką"

Gojdź kontra Terlikowski - o fanatykach religijnych:

Przeczytaj więcej
Komentarze