Krzysztof Krawczyk ostro o islamie. Obraził Mahometa [WIDEO]

Wojciech Kozicki
08.06.2018  11:45
Krzysztof Krawczyk wiwiad religia seks Winix
Krzysztof Krawczyk wiwiad religia seks Winix Fot: Youtube.com/WINIX

Powiedział co myśli o Koranie.

Krzysztof Krawczyk i ostry wywiad. Jeszcze nie opadły emocje po tym jak nagrał hit na mundial 2018 „Lewandowski gol dla Polski” i po jego występie na Juwenaliach, a znów zrobiło się o nim głośno. Tym razem wypowiedział na tematy religijne i wziął islam na celownik. Czy naraził się muzułmanom? Dla niektórych podarcie Biblii przez Nergala z Behemotha może się przy tym wydać niewinną igraszką.

Jak podaje fakt.pl, Krawczyk był gościem u Winicjusza Bartkowa, czyli właściciela marki „Stoprocent”. Wywiad zaczął się niewinnie, poruszono kwestie muzyczne. Krawczyk zapowiedział, że chciałby nagrać piosenkę w amerykańskim stylu z raperem. Opowiedział także o wierności w małżeństwie, seksie w trasie koncertowej, alkoholu, Trubadurach i narkotykach. Po chwili zrobiło się jednak ostro.

Rozmowa zeszła na temat wiary i chrześcijaństwa. Legendarny piosenkarz powołał się na słowa papieża Jana Pawła II i ojca Pio. Twierdzi, że chrześcijanie mają trudne życie, ponieważ są atakowani przez liberalizm. Podejrzewa, że „potężni ludzie i potężni organizacje” walczą z nimi i uważają ich za „oszołomów”. Po chwili zaatakował islam i jego proroka.

Trudno mi zaakceptować kogoś, kto jest w organizacji, która podrzyna gardła ludziom na brzegu morza. Jestem przeciwnikiem, uważam Mahometa za kretyna, który wymyślił bzdury. Mam Koran i wiem, że przypomina Biblię, ale nagle mówi „zabijaj i gwałć swoich nieprzyjaciół” - powiedział Krzysztof Krawczyk. (youtube.com/WINIX)

Piosenkarz zwrócił uwagę na treść Koranu, gdzie napisane jest, że za zabicie nieprzyjaciela „idzie się do nieba i dostaje tam całym harem”. Oświadczył, że w to nie wierzy. Nie uważa się jednak za „zażartego czytelnika Biblii”, chociaż znajduje w niej wiele interesujących informacji. Wyznał również, że był wielkim grzesznikiem, który doświadczył nawrócenia.

ZOBACZ TEŻ:  Francja wypuści setki terrorystów z więzienia. Szokujący powód

Krzysztof Krawczyk i ostry wywiad: seks, religia, islam:

Przeczytaj więcej
Komentarze