Polski ksiądz twierdzi, że wie, co powoduje bezpłodność. Szokujące "odkrycie"

Wojciech Kozicki
15.05.2018  14:02
religia ksiądz kazanie tatuaż zdrowie bezpłodność
religia ksiądz kazanie tatuaż zdrowie bezpłodność Fot: East News/MONKPRESS

Pomóc może jedynie specjalna modlitwa.

Wpływ tatuażu na zdrowie może być niekorzystny. Potwierdził to ksiądz Rafał Jarosiewicz, znany chociażby z mobilnego konfesjonału. Jak podaje edziecko.pl, jego zdaniem „dziary” to przyczyna niepłodności. Uważa, że pomógł już kilku parom zmagającym się z tym problemem.

Duchowny o wszystkim opowiedział w filmiku na Facebooku. Wywołał tym ogromne kontrowersje. Powołuje się na fragment z Biblii (Księga kapłańska, rozdział 19, werset 28), który jego zdaniem potwierdza negatywny wpływ tatuażu na człowieka.

ZOBACZ TEŻ: Tatuaż z kociego futra

Moje pierwsze pytanie, które do nich kieruję, to jest pytanie, czy ich ciała rzeczywiście nie są wytatuowane. Spytacie dlaczego? Pamiętam na przykład, jak ojciec James Manjackal mówił o tatuażach, jako o bardzo konkretnej furtce i otwieraniu się na zło – powiedział ksiądz Jarosiewicz. (edziecko.pl)

Macie tatuaż, ale chcielibyście zostać rodzicami? Jeszcze nie wszystko stracone. Wystarczy specjalna modlitwa, która usuwa szkodliwe działanie tatuażu. Ksiądz twierdzi, że pomogła już niejednej parze.

Świadectwo ks. Rafała Jarosiewicza o tatuażach:

Przeczytaj więcej
Komentarze