Wiadomo, z kim będzie walczył Pudzianowski na KSW 44. Czy na plakacie jest jego penis?

Wojciech Kozicki
10.04.2018  12:54
Pudzianowski i gala ksw 44
Pudzianowski i gala ksw 44 Fot: East News/Polska Press

Kontrowersyjny plakat. Niektórzy widzą na nim penisa.

Kolejna walka Mariusza Pudzianowskiego w KSW. Jak podaje radiozet.pl, podczas 44 gali najsilniejszy człowiek świata i były strongman zmierzy się w królewskiej kategorii wagowej z Karolem Bedorfem.  

Kiedy i gdzie gala KSW 44?

Pojedynek Pudziana i Bedorfa rozegra się 9 czerwca w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu. Będzie to walka wieczoru. Obaj zawodnicy są bardzo popularni, więc pewnie na ich starcie przybędzie wielu fanów. Warto więc wcześniej kupić bilety w przedsprzedaży na ebilet.pl i zaplanować jak dojechać do Ergo Areny i gdzie zaparkować.

Cena biletów na KSW 44 i gdzie obejrzeć?

Radiozet.pl podało, że cena biletów na KSW 44 zależy od wybranego sektora. Trzeba zapłacić od 130 (wejściówki na trybuny) do 350 złotych (Perfect View). Nie wiadomo jeszcze oficjalnie czy będzie transmisja walki w internecie i ewentualnie na jakiej stronie.

Dla Pudziana to może być trudniejsze zadanie niż walka z Popkiem lub Marcinem Najmanem. Ma dobre statystki, lista jego wygranych pojedynków jest długa, ale Bedorf jest najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW. Pochodzący ze Szczecina wojownik, reprezentant Berserkers Team, rozłożył na łopatki takich zawodników jak David Oliva, Paweł Nastula i Oli Thompson.

Czy to miecz w twojej ręce, czy cieszysz się na mój widok? – skomentował grafikę KSW 44 Michael Morgan

Jeśli ktoś nie może się doczekać walki i już spragniony jest przemocy w oktagonie, może wybrać się 14 kwietnia do Wrocławia. Odbędzie się tam gala KSW 43. Walczyć będą m.in. Damian Janikowski, Roberto Soldić, Dricusa Du Plessis i Michał Andryszak

ZOBACZ TEŻ: Lider zespołu disco polo chce walczyć w KSW

Bedorf o walce z Pudzianowskim:

Walka KSW Karol Bedorf vs Michał Kita:

Walka KSW Pudzianowski vs Popek wideo:

Walka KSW Pudzianowski vs Silve wideo:

Zagłosuj

Czy oglądasz walki KSW?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze