Wojewódzki grozi Rozenek. Sprawa wraca do sądu

Wojciech Kozicki
25.01.2018  14:05
Spór Wojewódzkiego i Rozenek
Spór Wojewódzkiego i Rozenek Fot: Facebook.com/Kuba Wojewódzki - Król TVN, Beauty Skin Klinika Zdrowia i Urody

Chwali się, że ma na nią haki.

Kuba Wojewódzki znany jest z ciętego języka i krytykowania innych. Tym razem naraził się Małgorzacie Rozenek i jej mężowi. Perfekcyjna Pani Domu wygrała z nim w sądzie, ale za wcześnie otworzyła szampana. To nie koniec wojny.

Majdanowie zaatakowali jego partnerkę Renatę Kaczoruk. W marcu pokaże się na parkiecie w 8. edycji „Tańca z gwiazdami”, gdzie zmierzy się m.in. z Popkiem. Rozenek oskarżyła „Renulkę” o brak konsekwencji i hipokryzję.

Osoba, która twierdziła, że poszła do programu tylko dlatego, że chciała zwiedzić Azję, nie popiera parcia na szkło i nie chce mieć z tym nic wspólnego, uważa polski show biznes za wylęgarnie tak złych ludzi jak my, idzie do programu, który jest stricte show biznesowy – powiedziała Rozenek. (party.pl)

Wojewódzki niczym dzielny rycerz postanowił walczyć o dobre imię swojej wybranki. Jego bronią jest telefon komórkowy. Zagroził, że ujawni wiadomości od Rozenek, która rzekomo próbowała go uwieść. Był wówczas w związku. Jak podaje pudelek.pl, "emerytowany" bramkarz Majdan broni żony i nazwał go za to lamusem. 

Powrót do sądu

Rozenek najwyraźniej za wcześnie cieszyła się z wygranej sądowej batalii. Wyrok został uchylony, a Wojewódzki zamierza ujawnić jej sekrety.

Myślę, że będzie uczciwe i zgodne z prawdą poinformowanie opinii publicznej, że wyrok sądu w naszej sprawie został uchylony i ponownie wróci ona na wokandę. Teraz także z moim udziałem oraz udziałem moich świadków, a naszych wspólnych kolegów z TVN, którzy wniosą swoje zdanie na temat mojej opinii, iż – „Weszła Pani do show biznesu jak do agencji towarzyskiej” – napisał Wojewódzki na swoim Facebooku.

Poinformował również, że wspomniane wiadomości są już zabezpieczone przez adwokatów. Brzydzi się taki metodami, ale to jego zdaniem jedyny sposób, by ujawnić prawdę. Życzył również parze sukcesów związanych z nowym programem „Iron Majdan”. Przyznał także, że lubi medialne awantury.

Na Facebooku rozpętała się burza. Wojewódzki zaczął nawet brać udział w dyskusji swoich fanów, od czasu do czasu odpowiadając na ich komentarze.

Komentowałam post Rozenek „Majdan show – prostytucja pełną parą” dziś wchodzę na jej stronę i wszystko poblokowane. Komentować nie mogę, nawet polubić strony. Jedynie udostępnić, no ale nie ma nic konstruktywnego. Co za baba – napisała jedna z internautek na fanpage'u. (facebook.com/KubaWojewodzkiKrolTVN)

Połączenie najgorszych chorób – Alzheimer i sraczka – dodał od siebie Król TVN.

Zagłosuj

Po czyjej stronie w tym sporze jesteś?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze