Kuriozalna awantura z kierowcą. "W pompę mnie cmokniesz, bezmózgowcu!"

Magdalena Kulej
03.08.2018  14:02
Autobus ZTM warszawa
Autobus ZTM warszawa Fot: Mateusz Grochocki/East News

Zarząd Transportu Miejskiego zabrał głos w sprawie. 

Do tej osobliwej awantury doszło 2 sierpnia w autobusie komunikacji miejskiej w stolicy. Podczas wymiany zdań z pasażerem kierowca wyzywał go od bezmózgowców i kazał "cmoknąć się w pompę" – donosi TVN Warszawa.

Tuż przed godziną 12 kierowca autobusu linii 180 jadącego w kierunku Wilanowa, ze względu na protest rolników przed siedzibą rządu w Alejach Ujazdowskich, zdecydował się na zmianę trasy. Pasażerowie się tego nie spodziewali, więc szybko poprosili o zatrzymanie się na przystanku i otworzenie drzwi.  

Kierowca jednak odmówił. Powód? „Bo tak mu się podoba. On tu jest panem, jak będzie chciał, to otworzy”. Zachowanie „władcy autobusu” ewidentnie nie spodobało się jednemu z pasażerów, który wdał się z nim w mało kulturalną wymianę zdań. Innemu z pasażerów udało się nagrać fragment awantury, którą następnie udostępnił telewizji TVN.

Goń się ty, palancie posrany, ty - krzyczy kierowca

Człowieku, ciebie trzeba z pracy wyrzucić w trybie dyscyplinarnym – odpowiada pasażer.

Ciebie, ty na pieszo chodź!

Warszawy nawet nie zna i jeździć nie umie. Dwa przystanki już były…  i drzwi nie otworzył.

Goń się, powiedziałem ci już. I mnie cmokniesz, wiesz gdzie? W pompę. Wzywaj policję bezmózgowcu. No, dlaczego nie wzywasz? Jeszcze powiedz, że kazał ci się kierowca w du*ę pocałować! – zakończył kierowca.

O komentarz w sprawie dziennikarze poprosili Zarząd Transportu Miejskiego. Jego rzecznik Tomasz Kunert skomentował krótko: „Zachowanie kierowcy było niedopuszczalne”. Choć żadna skarga do ZTM-u nie wpłynęła, mają zostać wyciągnięte konsekwencje.

ZOBACZ TEŻ: Kierowca nie wpuścił niepełnosprawnego do autobusu 

Zagłosuj

Czy kierowca powinien ponieść konsekwencje?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze